rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Podziękowania

rozmiar tekstu: A A A


Podziękowanie
Rodzina zmarłego Konrada Kapturkiewicza składa serdeczne podziękowania całemu Stowarzyszeniu z rodzicami i dziećmi za udział we mszy świetej i uroczystości pogrzebowej oraz za zamówione msze święte w intencji śp. Konrada. Dziękujemy, że w tak bolesnej dla nas chwili, byliście wszyscy razem z nami. SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ Msza święta, za uczestników pogrzebu, odbędzie się 27.02.2018 r o ogdz.6:30 w Tymbarku...
Data publikacji: 2018-02-05 Autor: stow » więcej
Podziękowania Szczyrzyckie Kolędowanie
„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II PODZIĘKOWANIE W imieniu dzieci i rodziców ze Stowarzyszenia PRZYSTAŃ im. Jana Pawła II w Tymbarku, na ręce Ojca Proboszcza Piotra Puci, składamy serdeczne podziękowania dla uczestników ubiegłoniedzielnego koncertu kolęd w Gościńcu św. Benedykta. Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie finansowe, życzliwość i okazaną bezinteresowną pomoc podczas przygotowania i prowadzenia III Szczyrzyckiego Kolędowania. Dziękujemy za ogromną wrażliwość i otwartość na potrzeby naszych podopiecznych. Przekonujemy się patrząc na nasze dzieci, że czas biegnie bardzo szybko i tyle nas, ile z siebie damy w danej chwili naszego życia. Z całego serca dziękujemy za okazane nam zaufanie. Otrzymaliśmy od Państwa kwotę 5472 zł. . Niech Pan Bóg w swej dobroci wspiera spłatę naszych długów, które zaciągamy względem ludzi, których On stawia na naszej drodze życia i każdemu za wszystko po stokroć wynagrodzi.   Prezes Stowarzyszenia Danuta Dawiec..
Data publikacji: 2018-02-01 Autor: stow » więcej
Podziękowania opłatek
Zarząd Stowarzyszenia "Przystań" im. Jana Pawła II w Tymbarku bardzo serdecznie dziękuje wszystkim instytucjom, firmom i osobom prywatnym, które pomogły w zorganizowaniu  Spotkania Opłatkowego 2017 oraz pomogły w spotkaniu  podopiecznych stowarzyszenia ze Św. Mikołajem. Bardzo dziękujemy: Instytucjom: Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark, Kółku Rolniczemu w Przyszowej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Piekiełku, Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, Sołtysowi Wsi Tymbark, Firmom: Arka, Gold Drop, Fakro, Maspex Wadowice, Muniak oraz: Janinie Białoń, Stanisławowi Czachurze,Stanisławowi Czernek, Małgorzacie i Robertowi Faron, Krystynie Grzegorzek, Paulinie Hanzel, Zofii Jeż, Beacie Kaleta, Barbarze i Władysławi Kapturkiewicz, Elżbiecie Kuzak, Ryszardowi Leśniak, Marcie Malec, Małgorzacie i Dariuszowi Ociepka, Jarosławowi Oleksy, Zbigniewowi Papież, Marcie i Janowi Puchała, Zofii Rakoczy, Stanisławowi Sajdak, Danielowi Smoter, Bogusławie Smoter, Katarzynie i Adamowi Sroka, Teresie i Marianowi Ścianek, Karolinie Tabor, Małgorzacie i Marianowi Zimirskim. Bardzo serdecznie dziękujemy zespołowi Szczyrzycanie, wszystkim rodzicom, członkom stowarzyszenia, pracownikom stowarzyszenia oraz wolontariuszom. Dzieki pomocy wszystkich wyżej wymienionych mogliśmy spędzić miłe i niezapomniane chwile przy świątecznym stole a podopiecznym sprawić ogromną radość. W imieniu zarządu prezes Danuta Dawiec..
Data publikacji: 2018-01-16 Autor: stow » więcej
PODZIĘKOWANIA
Zarząd Stowarzyszenia składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu loterii fantowej podczas „Dni Tymbarku „ w dniu 18.07.2015. Z serca  dziękujemy sponsorom nagród głównych: BĄBEL AGATA I JANUSZ BĄBEL ANETA I STANISŁAW BIAŁOŃ NATALIA I BARTŁOMIEJ CZACHURA ZOFIA I STANISŁAW CZEPIEL TERESA I GRZEGORZ FARON MAŁGORZATA I ROBERT FIRMA  JONIEC FIRMA AGRO JAN MATEUSZ HAJDAS FIRMA FAKRO FIRMA GOLD DROP GAWEŁ ANNA KAPTURKIEWICZ BARBARA I WŁADYSŁAW KĘDROŃ MAŁGORZATA – SALON FRYZJERSKI MARGO KURCZAB ALICJA – SALON FRYZJERSKI „MONARII” LIMANÓWKA JADWIGA I BARTŁOMIEJ MAJDA MAŁGORZATA I HENRYK NOWAK LECH RESTAURACJA” ZAPIECEK” W ZAKOPANEM ŚCIANEK TERESA I MARIAN UCHACZ MAREK I RAFAŁ WIEWIÓRSKA MAŁGORZATA – SALON FRYZJERSKI GOLDWEEL ZAJĄC    HALINA Dziękujemy także wszystkim sponsorom fantów przeznaczonych na loterię oraz wszystkim którzy finansowo wsparli naszą działalność. APTEKA  W  TYMBARKU – JOLANTA KURKOWSKA- CHRISTOFF  I  SABINA ŁYSZCZARZ APTEKA W DOBREJ – MAGDALENA KAŹNICA, KRZYSZTOF MUCHA BANK SPÓŁDZIELCZY  LIMANOWA BANK SPÓŁDZIELCZY  RZEMIOSŁA TYMBARK BIAŁOŃ MAGDALENA I BOGUMIŁ BOGACZ TERESA I JANUSZ CZECH KATARZYNA CZECZÓTKA MAREK FARON NINA I WOJCIECH FIRMA ALKOMP FIRMA IMPULS FIRMA KARPOL FIRMA KORAL – KORAL  JÓZEF FIRMA MARINA FIRMA PARTNER  LIMANOWA FIRMA WOLIMEX FIRMATYMBARK – MWS GAJEWSKA MARTA GMINA ROPA HANDZEL PAULINA I JANUSZ JANECZEK ANNA JEŻ ZOFIA KALETA BEATA I PIOTR KALETA MARIA I EDWARD KAPERA DANUTA I WIESŁAW KOSIERKIEWICZ RENATA I DARIUSZ KULPA MARIA KURCZAB MAŁGORZATA KUZAK ELŻBIETA LIMANÓWKA TERESA I TADEUSZ MICHAŁKA IWONA MIŚKOWIEC  SYLWIA MRÓZEK MONIKA I FRANCISZEK NATANEK MONIKA I WOJCIECH  OCIEPKA MARIA PACH MAŁGORZATA PALA EWA I JERZY PAŹDZIO MARTA POWIAT  LIMANOWSKI PRACOWNICY STOWARZYSZERNIA RODZICE  PODOPIECZNYCH  STOWARZYSZENIA   SADKIEWICZ MAŁGORZTA I JANUSZ SKLEP „BARKA” BOŻENA KAPTURKIEWICZ SPOREK BEATA STELMACH WOJCIECH SUŁKOWSKA MAŁGORZATA SZEWCZYK WIESŁAWA SZKOLNE KOŁO CARITAS W SZKOLE PODSTAWOWEJ SADEK KOSTRZA SZYRSZEŃ KRYSTYNA SZYRSZEŃ MARIA TABOR KAROLINA I MICHAŁ WĄCHAŁA SYLWIA ZAKŁAD FRYZJERSKI „LOCZEK” W DOBREJ WIEWIÓRSKA ANNA I ELŻBIETA YILANLIOGLU JUSTNA I CAN ZAJĄC DOMINIKA ZIMIRSCY MAŁGORZATA I MARIAN Dziękujemy wszystkim, którzy pragnęli pozostać anonimowi, pracownikom Stowarzyszenia, oraz wolontariuszom za czas poświęcony na przygotowanie i prowadzenie loterii.  ..
Data publikacji: 2015-07-21 Autor: stow » więcej
PODZIĘKOWANIA
       Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia dedykowanego podopiecznym naszego stowarzyszenia koncertu w Szczyrzycu w dniu 25 stycznia 2015 oraz wszystkim tym, którzy zechcieli wesprzeć stowarzyszenie swoją darowizną (otrzymaliśmy 3.747, 27 zł  i 2 euro).   To dzięki Państwu nasi podopieczni mieli możność przeżycia niezapomnianych chwil radości – z serca bardzo, bardzo dziękujemy!      DZIĘKUJEMY !!!..
Data publikacji: 2015-01-26 Autor: stow
Podziękowanie FIRMA -MWS Sp. z o.o. Sp.k.
FIRMA TYMBARK- MWS Sp.z o.o. Sp.k.  z  siedzibą w Tymbarku      Podziękowanie     Zarząd Stowarzyszenia   na   Rzecz   Osób z  Niepełnosprawnością „Przystań”  im. Jana Pawła II  w Tymbarku składa serdeczne podziękowania za dofinansowanie zakupu aparatu do zabiegów fizykalnych, tj.  elektro- i laseroterapii, które stanowią integralną część  procesu rehabilitacji. Za Państwa sprawą pacjenci Ośrodka Rehabilitacyjnego prowadzonego przez nasze Stowarzyszenie, przede wszystkim dzieci, ale także dorośli z różnego rodzaju niepełnosprawnością, będą mieli możliwość skorzystania z szerszej oferty terapeutycznej, co zwiększy ich szanse na polepszenie jakości ich życia.  Państwa życzliwy gest jest dla nas niezmiernie ważny, ułatwi nie tylko naszą pracę, ale także codzienną egzystencję naszych podopiecznych, za co z całego serca jeszcze raz bardzo dziękujemy!..
Data publikacji: 2014-07-10 Autor: stow
PODZIĘKOWANIE
      Zarząd Stowarzyszenia   na   Rzecz   Osób z  Niepełnosprawnością „Przystań”   im. Jana Pawła II  w Tymbarku serdecznie dziękuje Zarządowi Firmy Gold Drop za nieodpłatne przekazanie środków czystości na potrzeby Ośrodka Rehabilitacyjnego prowadzonego przez nasze Stowarzyszenie...
Data publikacji: 2014-03-04 Autor: stow
PODZIĘKOWANIA -ZABAWA KARNAWAŁOWA 2014
Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Przystań” im. Jana Pawła II w Tymbarku serdecznie dziękuje: ·        OSP w Tymbarku ·    Gminnej Komisji DS. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Tymbarku ·        Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej ·        Firmie MWS Tymbark ·        Grzegorzowi Urbańskiemu z Zespołem ·        Małgorzacie  i Robertowi  Faronom ·        Annie i Elżbiecie Wiewiórskim ·        Pracownikom Stowarzyszenia ·        Wolontariuszom: Natalii Szewczyk Katarzynie Szewczyk Janowi Wilk Gabrieli Klimek Filipowi Klimek Izabeli Klimek Lidii Dawiec Zuzannie Wcisło – Wasilewskiej Małgorzacie Wagner  za pomoc w organizacji Zabawy Karnawałowej w dniu 22.02.2014 dla naszych podopiecznych.  ..
Data publikacji: 2014-02-24 Autor: stow
OPŁATEK
            W grudniu br. w budynku Remizy OSP w Tymbarku po raz kolejny mogliśmy spotkać się przy Wigilijnym Stole (przygotowanym przez Rodziców i pracowników stowarzyszenia, którym dziękujemy za wszystkie smakowitości) i wspólnie oczekiwać na święta Bożego Narodzenia dzieląc się opłatkiem, składając życzenia, śpiewając kolędy wspólnie z Zespołem Szczyrzycanie, którego Członkom dziękujemy za uświetnienie naszej uroczystości i za słodki prezent pod choinkę dla naszych podopiecznych.           Bardzo dziękujemy także Zarządowi OSP w Tymbarku za bezinteresowne udostępnienie sali oraz pomoc podczas spotkania. Po raz kolejny mogliśmy gościć  św. Mikołaja. Wszystkim osobom i firmom, dzięki którym Mikołaj mógł przyjść do naszych podopiecznych, chcemy bardzo, bardzo gorąco podziękować.   DZIĘKUJEMY:   - Państwu - Barbarze i Władysławowi Kapturkiewiczom - Małgorzacie i Robertowi Faronom - Katarzynie i Markowi Uchaczom - Teresie i Marianowi Ściankom - Joannie i Bogdanowi Drzyzgom - Paniom - Beacie Woźny - Beacie Pociecha - Zofii Pasyk - Panom - Mateuszowi Hajdasowi - Stanisławowi Sajdakowi - Zarządowi GS Tymbark - Panu Sołtysowi Andrzejowi Ligas - Firmie Tymbark - Maspex Wadowice - Firmie BAILAN SPORT z Chrupska Wielkiego - Firmie TIP – TOP z Limanowej - Firmie SILLA z Mszany Dolnej - Firmie STANMAR z Rupniowa - wszystkim nabywcom świątecznych kartek (i tym, którzy kartki przygotowali) ..
Data publikacji: 2013-12-22 Autor: stow
Warsztaty plastyczne
Powiększ
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach plastycznych i przygotowali kartki świąteczne dla naszego Stowarzyszenia:  -        pani Dorocie Wagner – prowadzącej warsztaty plastyczne oraz -        pani Inie Banach -        Marcelinie Banach -        pani Marii Bogdanowicz -        pani Marcie Brzeń -        Lidii Dawiec -        Darii Faron -        Dominice Faron -        pani Małgorzacie Faron -        pani Annie Gąsior -        Jakubowi Gąsior -        pani Agnieszce Olesiak -        pani Joannie Pazdan -        pani Zofii Rakoczy -        pani Marii Sutor -        Julii Wagner -        Małgorzacie Wagner -        Joannie Wcisło-Wasilewskiej -        Zuzannie Wcisło-Wasilewskiej ..
Data publikacji: 2013-11-16 Autor: stow
Podziękowanie – głosowanie Kryształy Soli
Szanowni Państwo!   W imieniu podopiecznych naszego stowarzyszenia, członków zarządu oraz pracowników, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w plebiscycie internautów „Kryształy Soli” wsparli naszą organizację swoimi głosami. Byliście Państwo wspaniali!!!!     Czas, w którym trwało głosowanie, był dla nas ogromną radością. Codziennie mieliśmy poczucie, że jest wiele osób, które o nas myślą i nas wpierają. Był to też dla nas sygnał, że w razie potrzeby mamy na kogo liczyć, nie będziemy sami. Za tą radość, którą przeżyliśmy za Państwa przyczyną, jeszcze raz BARDZO, BARDZO dziękujemy.     Zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka rehabilitacyjnego, żebyście Państwo mogli zobaczyć, na kogo oddaliście swoje głosy. Tak duża ich ilość świadczy o Państwa wielkim sercu i sympatii dla tych, którzy chcą zdziałać coś dobrego.      Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i jeszcze raz – DZIĘKUJEMY!    ..
Data publikacji: 2013-11-03 Autor: stow
Podziękowania – spełnienie marzeń PIELGRZYMKA DO WŁOCH
 Szanowni Państwo!                  W imieniu dzieci i rodziców biorących udział w pielgrzymce do Włoch w dniach 11-18 października 2013, Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "Przystań" im. Jana Pawła II w Tymbarku, składa serdeczne podziękowanie za życzliwe wsparcie tego przedsięwzięcia.   To dzięki Państwa pomocy nasze marzenie się ziściło – mogliśmy wyjechać, przeżyć wiele wspaniałych, niezapomnianych chwil, które już na trwałe wzruszeniem zapisały się w naszych sercachi niejednokrotnie będą powracać we wspomnieniach.   Codziennie podczas pielgrzymowania obejmowaliśmy Was, Drodzy Państwo, swą modlitwą, na długo też zachowamy wdzięczność za Państwa dar, pamiętając, że – jak nauczał Jan Paweł II: "Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. "    ..
Data publikacji: 2013-10-21 Autor: stow
| 1 | 2 | Następna rekordów: 23, strona 1 z 2
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 1 | wizyt: 751430