rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Podziękowania

rozmiar tekstu: A A A
PODZIĘKOWANIA DLA SZKOLNEGO KOŁA CARITAS – SADEK-KOSTRZA
  Drodzy Młodzi Przyjaciele i Opiekunowie Koła Caritas przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sadku - Kostrzy!..
Data publikacji: 2013-07-15 Autor: stow » więcej
Podziękowanie – V Limanowa Forrest
  Stowarzyszenie Osób z Niepełnosprawnością „PRZYSTAŃ” im. Jana Pawła II w Tymbarku bardzo serdecznie dziękuje Organizatorom V LIMANOWA FORREST za, po raz kolejny okazaną, ogromną życzliwość i zrozumienie, a uczestnikom biegu, ich rodzinom, znajomym, kibicom, za otwarte dla naszych podopiecznych nie tylko serca, ale i portfele – zebraliśmy ponad 2300 złotych, które w całości przeznaczone zostaną na działania usprawniające i ułatwiające funkcjonowanie naszych podopiecznych w jakże trudnym dla nich świecie. Dziękujemy również Rodzinom dzieci ze stowarzyszenia za zaangażowanie się w akcję, m.in. wspieranie i pomoc na trasie oraz przepyszne ciasta i wspólne z dziećmi kwestowanie w trakcie wspaniałej limanowskiej imprezy.     ..
Data publikacji: 2013-07-12 Autor: stow
Podziękowania
Serdecznie dziękujemy Panu Józefowi Dziedzicowi oraz Panu Kaziemierzowi Leśnikowi za bezinteresowne wykonanie instalacji domofonu. ..
Data publikacji: 2013-04-18 Autor: stow
Podziękowania dla PZU
Zarząd Stowarzyszenia składa na ręce Pana Mariusza Kędronia serdeczne podziękowania dla PZU  SA za bezpłatne przekazanie w dniu 25.02.2013 trzech zestawów komputerowych do użytku dla naszego Stowarzyszenia. Zestawy te zastąpią wyeksploatowany już sprzęt komputerowy.    ..
Data publikacji: 2013-03-03 Autor: stow
Podziękowania dla Pana Jaskułowskiego
Powiększ
Wszyscy uczestnicy kuligu składają serdeczne podziękowania Panu Stefanowi Jaskułowskiemu za zorganizowanie świetnej zabawy w dniu 23.02.2013. BYŁO SUPER !!!..
Data publikacji: 2013-02-25 Autor: stow
PODZIĘKOWANIA DLA OSP TYMBARK
          Zarząd Stowarzyszenia w imieniu swoim, rodziców i dzieci składa serdeczne podziękowanie Straży Pożarnej w Tymbarku za bezinteresowne udostępnienie pomieszczeń w budynku remizy strażackiej i bezpośrednią pomoc w organizacji  Spotkania Opłatkowego w dniu 15.12.2012 oraz Zabawy karnawałowej w dniu 09.02.2013.      BARDZO, BARDZO  DZIĘKUJEMY!!!!                    ..
Data publikacji: 2013-02-15 Autor: stow
OPŁATEK
MIKOŁAJ ORAZ SPOTKANIE OPŁATKOWE Zarząd Stowarzyszenia bardzo serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, dzięki którym mogliśmy zorganizować w tym roku spotkanie z Mikołajem i sprawić ogromną radość  naszym podopiecznym. Pomogli nam: Firma „Bailan Sport” z Chrupska  Wielkiego Firma „Dębowe Wrota” z Podłopienia  Pan Paweł Biel Firma „Agrojan” z Pcimia Państwo Hajdasowie Firma „Uchacz” Panowie Rafał Uchacz i Marek Uchacz Firma „Galicja” Państwo Teresa i Marian Ściankowie Firma Tymbark Grupa Maspex  Wadowice Firma Transportowa „Drzyzga”  Pan Bogdan Drzyzga Firma  „EURO-Słopnice” Pan Stanisław Czachura Firma Handlowa „SILLA” Pani Lucyna Węglarz Firma Handlowa „TIP TOP” Pan Andrzej Biernat Państwo Barbara i Władysław Kapturkiewiczowie Państwo Małgorzata i Czesław Sobczakowie Państwo Maria i Adam Wasilewscy Państwo Małgorzata i Robert Faronowie Państwo Elżbieta i Stanisław Porębscy Państwo Beata i Tomasz Sporkowie Pani Prezes „GS Tymbark” Joanna Sędzik Pan Stanisław Sajdak..
Data publikacji: 2013-01-09 Autor: stow
Łazienka
W dostosowaniu łazienki do potrzeb osób z niepełnosprawnością pomogli nam:  Piotr Fijałkowski – Pracownia Projektowa "F-Projekt" – projekt pomieszczenia Władysław Kapturkiewicz - Firma Hydrokap – prace remontowe + urządzenia sanitarne Kazimierz Leśnik – prace instalacyjne + oświetlenie Barbara Przybytek – akcesoria łazienkowe Janusz Stożek -  Firma Omega – materiały budowlane Piotr i Anita Chełmeccy – Firma Eurofliz- materiały wykończeniowe PZU SA – dofinansowanie Stanisław Czachura – Firma  Euro-Słopnice -  pomoc finansowa Malgorzata i Robert Faronowie – pomoc finansowa + zabudowa wnęki Barbara i Stanisław Porębscy – pomoc finansowa   Wszystkim osobom prywatnym i firmom za pomoc w dostosowaniu łazienki do potrzeb osób z niepełnosprawnością serdecznie dziękujemy za wielkie serce i okazaną pomoc.   ..
Data publikacji: 2013-01-08 Autor: stow
PODZIĘKOWANIA KONKURS EURO 2012
Szanowni Państwo! Wszystkim, którzy wspierają ideę KONKURSU EURO 2012 http://www.limanowa.in/forum/wydarzenia,4907.html i w jakikolwiek sposób przyczyniają się do jego rozpropagowania – z serca dziękujemy! Dziękujemy również tym z Państwa, którzy już dokonali wpłaty na nasze konto – jesteśmy za to bardzo, bardzo wdzięczni...
Data publikacji: 2012-06-13 Autor: stow
Podziękowanie dla Rady Gminy Tymbark
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Jana Pawła II w Tymbarku – dzieci wraz z rodzicami, pracownicy oraz zarząd – składają serdeczne podziękowanie za bezpośrednie wsparcie finansowe przekazane nam podczas II Festynu Charytatywnego w Tymbarku...
PODZIĘKOWANIA
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Jana Pawła II w Tymbarku – dzieci wraz z rodzicami, pracownicy oraz zarząd – z serca dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i sprawnego przebiegu II Festynu Charytatywnego na naszą rzecz, Sponsorom Festynu oraz tym wszystkim, którzy wsparli nas bezpośrednio poprzez wrzucenie datku do puszki czy też zakupienie losu lub rzeczy na jarmarku różności. Za wszystko to naprawdę bardzo, bardzo dziękujemy. Ze swej strony zapewniamy, że każda złotówka uzyskana przez nas z Festynu wykorzystana zostanie na pomoc osobom otoczonym opieką stowarzyszenia...
Poprzednia | 1 | 2 | rekordów: 23, strona 2 z 2
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 4 | wizyt: 674916