rehabilitacja tymbark
UWAGA RODZICE !!!
27 września br (sobota) o godz. 9:00 w sali świetlicy Przedszkola Samorządowego odbędą się zajęcia dotyczące pracy z małym dzieckiem (prowadzący - p. Andrzej Golonka) Zapraszamy !!!   Warsztaty realizowane w ramach zadania „Jesteśmy razem – Jesteśmy społeczni – Jesteśmy użyteczni”    ..
Data publikacji: 2014-09-16 Autor: stow
UWAGA RODZICE !!!
UWAGA !!!   SZKOLENIE DLA RODZICÓW   W dniu 13.09.2014 o godz. 9:00 odbędą sie warsztaty związane z tematyką problemów okresu dorastania u osób z niepełnosprawnością intelektualną. Warsztaty realizowane w ramach zadania „Jesteśmy razem – Jesteśmy społeczni – Jesteśmy użyteczni”  ..
Data publikacji: 2014-09-09 Autor: stow
Spotkanie z Panem Andrzejem Golonką - pedagogiem specjalnym
  Szanowni Państwo!            Informujemy, że w dniu 6 września br. (sobota) o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie z Panem Andrzejem Golonką, pedagogiem specjalnym od lat zajmującym się pracą z osobami  z różnego rodzaju niepełnosprawnością. Tematyka warsztatów, opartych na przykładach i ćwiczeniach praktycznych obejmować będzie zachowania trudne u osób z niepełnosprawnością intelektualną, ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia bezpieczeństwa oraz strategii postępowania wpływających na zmniejszenie ilości takich zachowań.  Zapraszamy chętnych do udziału – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Bliższe  informacje i zapisy w Ośrodku Rehabilitacyjnym Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „PRZYSTAŃ” im. Jana Pawła II w Tymbarku, tel. 606 508 621. Warsztaty realizowane w ramach zadania „Jesteśmy razem – Jesteśmy społeczni – Jesteśmy użyteczni”  ..
Data publikacji: 2014-09-01 Autor: stow
PROGRAM – "JESTEŚMY RAZEM – JESTEŚMY SPOŁECZNI – JESTEŚMY UŻYTECZNI"
„JESTEŚMY RAZEM – JESTEŚMY SPOŁECZNI – JESTEŚMY UŻYTECZNI”   Szanowni Państwo!                  Informujemy, że Stowarzyszenie nasze od dnia 01 sierpnia 2014 realizuje projekt „JESTEŚMY RAZEM – JESTEŚMY SPOŁECZNI – JESTEŚMY UŻYTECZNI”  finansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego.  W trakcie trwania programu zapraszamy do skorzystania z następujących form realizowanych przez nas  działań:..
Data publikacji: 2014-08-29 Autor: stow » więcej
ŚWIETLICA INTEGRACYJNO-PROFILAKTYCZNO-TERAPUETYCZNO-WYCHOWAWCZA
Od 4 sierpnia 2014 w Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością PRZYSTAŃ im. Jana Pawła II w Tymbarku swoją działalność rozpoczyna świetlica integracyjno - profilaktyczno - terapeutyczno - wychowawcza...
Data publikacji: 2014-07-15 Autor: D.W. » więcej
rekordów: 5, strona 1 z 1
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 3 | wizyt: 710105