rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A


Życzenia świąteczne
,,Noc wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie sił  ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość.” Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu, aby w Waszych domach i rodzinach zagościły radość i prawdziwy pokój. Niech Zmartwychwstały Pan przyniesie odrodzenie duchowe, napełni Was wszystkich wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość Życzy Zarząd Stowarzyszenia wraz z Pracownikami ..
Data publikacji: 2020-04-11 Autor: stow » więcej
Pomoc PFRON w związku z koronawirusem
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił realizację programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”. W ramach Modułu III tego programu wprowadzona została możliwość uzyskania pomocy finansowej w związku z wystąpieniem w Polsce, zagrożenia epidemicznego oraz stanu epidemii.  ..
Data publikacji: 2020-04-10 Autor: stow » więcej
Bal karnawałowy
Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością PRZYSTAŃ im. Jana Pawła II w Tymbarku z serca dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania II charytatywnego balu karnawałowego oraz Gościom, licznie przybyłym w sobotni wieczór w gościnne mury Remizy OSP w Jodłowniku. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę wyjątkowych muzyków - wszyscy obecni na naszych ostatkowych tańcach byli pod wrażeniem występu kapeli SĄ LEPSI… to dzięki Waszej energetycznej muzyce i charyzmie parkiet tańczył całą noc!!! Wszystkim, którzy wspierają ideę budowania domu dla naszych Podopiecznych i w jakikolwiek sposób przyczyniają się do jej rozpropagowania – z serca dziękujemy! Dziękujemy również tym z Państwa, którzy już dokonali wpłaty cegiełki na ten cel – jesteśmy za to bardzo, bardzo wdzięczni... II charytatywny bal karnawałowy PRZYSTANI to doskonały sposób, by o sprawach ważnych mówić prosto i radośnie...
Data publikacji: 2020-02-24 Autor: stow » więcej
Zabawa karnawałowa
..
Data publikacji: 2020-02-06 Autor: stow » więcej
Rekolekcje
SEREDECZNIE ZAPRASZAMY NA REKOLEKCJE W GRÓDKU NAD DUNAJCEM 14-16.02.2020. zapisy na sali gimnastycznej..
Data publikacji: 2020-02-03 Autor: stow » więcej
Dusza śpiewała, pieśń rozbrzmiewała
Już po raz piąty w Gościńcu św. Benedykta przy Opactwie oo. Cystersów w Szczyrzycu w klimacie świąt Bożego Narodzenia odbyło się Szczyrzyckie Kolędowanie. Wydarzenie to cieszy się ogromną popularnością wśród okolicznej społeczności, ale tego roku frekwencja była wyjątkowo wysoka. Koncert miał charakter charytatywny i jego celem po raz kolejny stała się pomoc Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością PRZYSTAŃ w Tymbarku...
Data publikacji: 2020-01-29 Autor: stow » więcej
Zabawa karnawałowa
ZABAWA KARNAWAŁOWA 28 stycznia 2020 (wtorek) godz. 14:00. Hala sportowa w Tymbarku.  PRZEBRANIE OBOWIĄZKOWE !!! Potwierdzenie obecności na sali gimnastycznej  ..
Data publikacji: 2020-01-20 Autor: stow » więcej
WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W SZCZYRZYCU
Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie, które odbędzie się 19 stycznia 2020 roku o godz. 1700 w Gościńcu św. Benedykta przy Opactwie OO. Cystersów w Szczyrzycu..
Data publikacji: 2020-01-13 Autor: stow » więcej
Opłatek i św Mikołaj 2019
Powiększ
Ta zima jest inna, niż poprzednie. Jeszcze nie zauważalna, jeszcze łagodna, niektórzy powiedzą, że to nie zima, lecz pora zimna i deszczowa. Brakuje nam śniegu, który stwarzał koloryt i dodawał pięknej scenerii w ten świąteczny czas. Brakuje również czasu, bo nasze życie jest biegiem, który wciąż przyspiesza. Lecz pośród tej pogoni pojawiają się wyspy, przy których zwalniamy. Są to swoistego rodzaju przystanie, miejsca i chwile, kiedy odkładamy inne obowiązki, aby dochować tradycji. Wtedy,  również czas płynie inaczej - zwalnia. Do takich dni bez wątpienia należy dzień wigilii, wieczór opłatka...
Rodzinne kolędowanie w Ośrodku POD SKRZYDŁAMI
 Rodzinne kolędowanie  w Ośrodku POD SKRZYDŁAMI  Tradycją stało się już, że w ostatni dzień nauki przed świąteczną przerwą wychowankowie i pracownicy Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego POD SKRZYDŁAMI zapraszająrodzinydo wspólnego kolędowania. Tym razem, prócz śpiewu, przypomnieliśmy sobie pokrótce dawne polskie tradycje związane z Bożym Narodzeniem. Był wieniec adwentowy, posłanie dla Jezuska złożone z sianka zbieranego przez dzieci za dobre uczynki, pojawił się także piękny podłaźnik i zwiastujący dostatek snop zboża. Na stole królowały tradycyjne wigilijne potrawy, nakrycie dla niespodziewanego gościa oraz krzesło dla tych, co„są z nami, choć w innej postaci”. Nad całością górowało najważniejsze przesłanie: w wigilijnywieczór znikają wszelkie złości, zawiści, a dzieląc się opłatkiem – CHLEBEM MIŁOŚCI przebaczamy sobie to, co boli, bo Bóg rodzi się w sercu każdego z nas. https://www.youtube.com/watch?v=cgUakIev8o8    ..
Data publikacji: 2019-12-25 Autor: stow » więcej
Życzenia świąteczne
..
Data publikacji: 2019-12-22 Autor: stow » więcej
Spotkanie opłatkowo-mikołajowe
Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia z rodzinami na spotkanie opłatkowo – mikołajowe w dniu 22.12.2019 o godz. 11:00 Msza św. w kaplicy w Piekiełku 12:00 spotkanie na hali sportowej w  Szkole Podstawowej w Piekiełku. Obowiązkowe potwierdzenie obceności na sali gimnastycznej   ..
Data publikacji: 2019-12-10 Autor: stow » więcej
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Następna rekordów: 179, strona 1 z 15
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 9 | wizyt: 674964