rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Zabawa karnawałowa
ZABAWA KARNAWAŁOWA !!!  26 stycznia 2016 (wtorek) godz. 14:00.  PRZEBRANIE OBOWIĄZKOWE !!! Potwierdzenie obecności bardzo ważne na sali gimnastycznej  ..
Data publikacji: 2016-01-20 Autor: stow » więcej
PODZIĘKOWANIA
Podziękowanie Spotkanie Opłatkowo - Mikołajkowe, które dało nam tak wiele wzruszeń i radości przeszło już do historii. Nie byłoby ono jednak możliwe bez, jak zwykle niezawodnych,  przyjaciół.  Za wielkie serce i dobrą wolę, za otwarcie na potrzeby drugiego człowieka, za pomocną dłoń zawsze przyjaźnie wyciągniętą w naszą stronę dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili sie do tego, że znów mogliśmy poczuć radość i szczęście. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do: Firmy Fakro – Pana Ryszarda Florka Firmy IMA – Pani Ireny Szumańskiej Firmy Jeronimo Martens Firmy Joniec – Pana Mieczysława Jońca Firmy Karpol – Pana  Józefa Kurka Firmy Tymbark MWS SP. Z O.O.SP.K. Firmy Top Cezar – Pana Janusza Wardęgi Firmy Muniak Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark Kółka Rolniczego w Przyszowej Pana Andrzeja Biernata Państwa Jolanty i Piotra Czepielów Państwa Małgorzaty i Roberta Faronów Pani Marty Gajewskiej Pani Zofii Jeż Państwa Barbary i Władysława Kapturkiewiczów Państwa Renaty i Dariusza Kosiarkiewiczów Pani Józefy Krzyściak Pana Grzegorza Mrożka Państwa Marii i Lecha Nowaków Pana Romana Pasyka Pana Krzysztofa Papieża Pani Marii Sewielskiej Państwa Małgorzaty i Czesława Sobczaków Państwa Beaty i Tomasza Sporków Państwa Katarzyny i Adama Sroków Pana Adama Wasilewskiego Państwa Haliny i Artura Zapałów Państwa Małgorzaty i Mariana Zimirskich   Dziękujemy również Pani Dyrektor Szkoły w Piekiełku - Marzenie Haszczyc, Panu Danielowi Smotrowi, Pani Krystynie Grzegorzek, wszystkim pracownikom Stowarzyszenia, rodzicom, wolontariuszom, Zespołowi Szczyrzycanie oraz wszystkim niewymienionym tutaj z nazwiska, którzy okazali nam wsparcie, życzliwość i serce - bez Was, kochani, nie byłoby możliwe zorganizowanie naszego, jakże sympatycznego i uroczego spotkania. Jeszcze raz bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY !!!!..
Data publikacji: 2016-01-12 Autor: stow » więcej
Spotkanie opłatkowe i odwiedziny św. Mikołaja
Powiększ
Spotkanie opłatkowe i odwiedziny św. Mikołaja Coroczne spotkanie opłatkowe odbyło się tym razem w Piekełku.  Dzięki uprzejmości pani dyrektor  Marzeny Haszczyc  mogliśmy spotkać się w obszernej hali miejscowej szkoły. Przestrzeń i klimat miejsca to ważna sprawa. Dla wielu z nas poruszających się na wózkach inwalidzkich lub  mających problemy z przemieszczaniem się  - klasyczne  „schody”  na naszych drogach są dużą przeszkodą.  Tutaj mieliśmy nieograniczoną przestrzeń. Na tegoroczne spotkanie przybyli znakomici Goście : pani dr Wanda Półtawska, pan dr Zbigniew Martyka z małżonką Jadwigą,  pan Paweł Ptaszek –wójt Gminy Tymbark, pani Zofia Jeż – przewodnicząca Rady Gminy, pani Sabina Załubska – reprezentująca Bank Spółdzielczy w Limanowej,  pani Dorota Ogórek –dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, państwo Anna i Roman Wilk, państwo Maria i Lech Nowak, pan Grzegorz Mrożek oraz siostra zakonna Jolanta Górnisiewicz...
Koncert kolęd i wręczenie nagród 2016r.
Powiększ
Koncert kolęd – czyli… zaśpiewajmy z Aniołami. Podobnie jak w zeszłym  2015 roku, również w tym, odbył się znakomity koncert kolęd. Tym razem Sanktuarium Matki Boskiej Szkaplerznej w Dobrej gościło Dziewczęcy Chór  Katedralny „Puellae Orantes” z Tarnowa. Ten znakomity zespół umilił nam zimowy, mroźny, niedzielny wieczór. Już sama symbolika kostiumów  poruszyła  do głębi - oto bowiem poczuliśmy się jak w betlejemskiej stajence.  Nad żłóbkiem obok pasterzy w góralskich przebraniach – tylko anielskie istoty...
Spotkanie opłatkowo – mikołajowe
Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia z rodzinami na spotkanie opłatkowo – mikołajowe w dniu 06.01.2016 o godz. 16:00 (środa) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Piekiełku. Do dnia 4.01.2016 prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w spotkaniu u Pani Danuty Dawiec tel:668 744 090   ..
Data publikacji: 2015-12-25 Autor: stow » więcej
ŻYCZENIA
Jest jeden taki wieczór w roku, gdy niebo z ziemią się łączy... To wieczór pełen miłości, kiedy pokonane zostaje wszelkie zło, panuje zgoda i miłość. Niech Boża Dziecina błogosławi, a wszelkie uczynione innym dobro niech wraca zwielokrotnione w każdym dniu nadchodzącego 2016 roku. Z darem modlitwy przy żłóbku                                                    Zarząd wraz z Pracownikami ..
Data publikacji: 2015-12-24 Autor: stow » więcej
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Wykład ks. dr Jerzego Smolenia odbędzie się 10 grudnia (czwartek) br. o godz. 18:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku "Choroba nowotworowa, czy zawsze musi być wyrokiem?"..
Data publikacji: 2015-12-08 Autor: stow » więcej
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Wykład ks. dr Jerzego Smolenia odbędzie się 4 grudnia (piątek) br. o godz. 18:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku "Zagubiony młody człowiek – dylematy okresu dojrzewania"..
Data publikacji: 2015-11-30 Autor: stow » więcej
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład w ramach działalności Ludowego Uniewerytetu Kompetencji Społecznych Tymoteusza Zapały – ucznia klasy III LO im. W. Orkana w Limanowej pt."O początku Świata" 25 listopada 2015 godz. 19:00 Biblioteka Publiczna w Tymbarku  ..
Data publikacji: 2015-11-21 Autor: stow » więcej
Rekolekcje 2015
Powiększ
Nadszedł czas zatrzymania, zwolnienia i wyciszenia. Jak co roku, zatrzymaliśmy się na górze, tam gdzie ściana lasu i cisza są zaporą dla codzienności. Przed  nami lśniła jeszcze  tafla wody z zatoką i przystanią . Pożeglowaliśmy więc zostawiając prawie wszystko na tamtym brzegu. W półmroku kaplicy żeglowaliśmy na paciorkach różańca, na nutach wspólnych śpiewów prowadzeni przez spokojny głos, który wydawał się mówić:  wypłyń na głębię. Popłynęliśmy. ..
WYKŁAD DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI
Wykład ks. dr Jerzego Smolenia odbędzie się 22 października 2015 r.(czwartek) o godz. 18:30 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: Czy trzeba krzyczeć, by dzieci nas słuchały?..
Data publikacji: 2015-10-17 Autor: stow » więcej
Życie... ale jakie? Wykład P dr. Wandy Półtawskiej
Powiększ
„Życie  … ale jakie?”  - pod takim tytułem odbyło się czwartkowe spotkanie organizowane w ramach Ludowego Uniwersytetu Kompetencji Społecznych. Gościem tego wieczoru była pani doktor Wanda Półtawska. Osoba niezwykła, lekarz, przyjaciel świętego Jana Pawła II, obrończyni życia od jego początku aż do końca. Strażniczka świętości rodziny. Pośród wielu głosów, które docierają do nas z takich czy innych mediów w sprawach kluczowych, mieliśmy przyjemność wysłuchania  głosu cichego i spokojnego jednak niezwykle stanowczego...
Poprzednia | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Następna rekordów: 160, strona 9 z 14
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 1 | wizyt: 554826