rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
ZEBRANIE
Zarząd Stowarzyszenia zawiadamia, że w dniu 15.03.2017 (środa) o godz. 17:00 w Publicznej Bilbiotece w Tymbarku odbędzie się zebranie dotyczące dalszego funkcjonowania Ośrodka Rehabilitacyjnego...
Data publikacji: 2017-03-08 Autor: stow » więcej
Wykład ks. dra Jerzego Smolenia
Wykład ks. dra Jerzego  Smolenia odbędzie się 20 lutego 2017 r.(poniedziałek) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: "Kryzys życia – jak rozpoznać, że ktos myśli o samobójstwie?"..
Data publikacji: 2017-02-13 Autor: stow » więcej
Zabawa karnawałowa 2017
Powiększ
Przywilejem czasu dziecięcego jest beztroska zabawa - a ponieważ dorośli to dzieci większe i z innymi zabawkami  więc i oni mogli wziąć udział w karnawałowej zabawie 2017. Jak co roku odbył się więc bal przebierańców zorganizowany przez stowarzyszenie Przystań. Czas zimowych ferii jednych zachęcił do udziału innym nie pozwolił na udział z racji dużej konkurencji w zimowej ofercie czy też mało sprzyjających warunków na drodze.  My bawiliśmy się świetnie bo każda okazja do spotkania i zabawy jest słodkim przerywnikiem w monotonii życia osób niepełnosprawnych...
II SZCZYRZYCKIE KOLĘDOWANIE
A SERCA PRAWDZIWIE ODTAJAŁY... 29 stycznia b.r. Gościniec św. Benedykta przy Opactwie Cystersów w Szczyrzycu byliśmy świadkami cudownego wydarzenia. Kolejny już raz zorganizowany został, połączony z przedstawieniem jasełek, koncert kolęd pod znamiennym tytułem "BY ODTAJAŁO SERCE...". I jak to czasami bywa także w naszym życiu, magia Bożego Narodzenia znowu zadziałała i serca naprawdę odtajały, przy czym od razu uspokajamy ekologów - nie miało to wpływu na globalne ocieplenie. Niezbitym dowodem tego cudu jest spora kwota,którą właściciele gorących i wielkich serc wsparli dzieci i młodzież z różnego rodzaju niepełnosprawnościami - Podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku. Serdecznie dziękujemy Ojcu Proboszczowi Piotrowi Puci za płonące miłością do bliźnich serce, dzięki któremu koncert się odbył, Pani Elżbiecie Lizak, Pani Dorocie Szpilce, Bratu Antoniemu i  przygotowanym przez nich artystom, którzy poświęcili swój jakże cenny czas, by cieszyć nas pięknym wykonaniem kolęd, pastorałek oraz widowiskiem przedstawiającym misterium Narodzenia Bożej Dzieciny. Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich darczyńców i innych osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do powstania tego widowiska, a szczególnie do wszystkich, których żar odtajałych serc skłonił do wsparcia naszej "PRZYSTANI". Zebraną kwotę, 5037,90 złotych, w całości przeznaczamy na statutową działalność Stowarzyszenia, mającą na celu poprawę warunków funkcjonowanianaszych Podopiecznych. DZIĘKUJEMY!..
Data publikacji: 2017-02-03 Autor: stow » więcej
Zabawa karnawałowa
ZABAWA KARNAWAŁOWA !!!  7 lutego 2017 (wtorek) godz. 14:00.  PRZEBRANIE OBOWIĄZKOWE !!!..
Data publikacji: 2017-01-30 Autor: stow » więcej
II SZCZYRZYCKIE KOLĘDOWANIE
KONCERT KOLĘD 29 STYCZNIA GODZ.16:00 –  SZCZYRZYC..
Data publikacji: 2017-01-24 Autor: stow » więcej
Walne Zebranie Członków
Zarząd Stowarzyszenia zawiadamia wszystkich Członków Stowarzyszenia, że w dniu 26.01.2017 (czwartek) o godz. 18:00 w Tymbarku odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia dotyczące zakupu działki...
Data publikacji: 2017-01-23 Autor: stow » więcej
Spotkanie opłatkowe 2017 r.
Powiększ
Tegoroczne spotkanie opłatkowe było wyjątkowe za sprawą kilku  wątków, które zbiegły się w całość. Suma zdarzeń, które dokonały się tego dnia jaszcze bardziej scementowały społeczność rodziców i dzieci wymagających  głębokiej  troski.   O godzinie 14.00 w kaplicy w Piekiełku odbyła się Msza św. otwierająca  to spotkanie. Koncelebrowali ją obecny proboszcz  ks. dr Jan Banach oraz ks. Józef Leśniak i ks. dr Jerzy Smoleń. Trudno jest mówić do rodziców dotkniętych  obciążeniami ponad ich siły lecz homilia wygłoszona przez ks. Jerzego jak zawsze otwiera nowe pola naszych  umysłów i dusz.  Ks. Jerzy poruszył temat paradoksów nocy narodzenia . Wtedy – ponad dwa tysiące lat temu  i teraz, kiedy na świat przychodziły inne dzieci –  wszystko miało być inaczej!  A jednak…..
Spotkanie opłatkowo-mikołajowe
Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia z rodzinami na spotkanie opłatkowo – mikołajowe w dniu 15.01.2017 o godz. 14:00 Msza św. w kaplicy w Piekiełku 15:00 spotkanie na hali sportowej w  Szkole Podstawowej w Piekiełku. Obowiązkowe potwierdzenie obceności na sali gimnastycznej ..
Data publikacji: 2017-01-07 Autor: stow » więcej
Życzenia
Wszystkim Podopiecznym, Ich Rodzinom i wszystkim naszym Przyjaciołom życzymy, by te świąteczne dni przyniosły wiele ciepła i miłości, w sercach zagościł pokój płynący z betlejemskiej stajenki. Niech każdy dzień Nowego 2017 Roku pozwala dostrzec otaczające nas dobro i piękno       oraz da siłę do pokonywania codziennych trudności                                                   oby tych ostatnich było jak najmniej!   ..
Data publikacji: 2016-12-25 Autor: stow » więcej
Wykład ks. dra Jerzego Smolenia
Wykład ks. dra Jerzego  Smolenia odbędzie się 7 grudnia 2016 r.(środa) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: "Jak rozwiązywać konflikty: w domu, szkole i środowisku – ogólne zasady."..
Data publikacji: 2016-11-30 Autor: stow » więcej
Wykład ks. dra Jerzego Smolenia
Wykład ks. dra Jerzego  Smolenia odbędzie się 21 listopada 2016 r.(poniedziałek) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: "O co pytają gimnazjaliści? Podpowiedzi dla rodziców i nauczycieli"..
Data publikacji: 2016-11-13 Autor: stow » więcej
Poprzednia | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Następna rekordów: 177, strona 8 z 15
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 9 | wizyt: 646270