rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Pomoc Świętemu Mikołajowi dla podopiecznych naszego Stowarzyszenia
Szanowni Państwo!   Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Przystań” im. Jana Pawła II w Tymbarku bardzo prosi o pomoc w realizacji planów, jakie ma św. Mikołaj względem naszych podopiecznych - ponad 140 dzieci i młodych ludzi z różnego rodzaju niepełnosprawnością. Święty odwiedza nas już od kilkunastu lat i zawsze dzięki dobroci serca wielu osób czy wsparciu rozmaitych instytucji, udaje mu się wywołać na twarzach naszych podopiecznych szczery uśmiech. Jeżeli tylko mogliby Państwo pomóc Świętemu Mikołajowi, w wybrany przez siebie sposób - wsparcie rzeczowe lub finansowe - będziemy ogromnie wdzięczni. Nasze dane kontaktowe: Ośrodek Rehabilitacyjny w Tymbarku  tel. 692 691 926 e - mail: rehtymbark@onet.pl numer konta: BSR Kraków o/Tymbark 72 8589 0006 0190 0000 3144 0001   Z wyrazami szacunku Prezes Stowarzyszenia Danuta Dawiec..
Data publikacji: 2017-11-27 Autor: stow » więcej
Msza Święta
Kapelan Stowarzyszenia, ksiądz dr Jerzy Smoleń zaprasza wszystkich objętych opieką Stowarzyszenia wraz z rodzinami, na Mszę Świętą, która odbędzie się w dniu 25 listopada - sobota, o godz. 11:00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej. Msza ta będzie pierwszą z comiesięcznych spotkań modlitewnych dla naszych podopiecznych, na które serdecznie zapraszamy, a w sposób szczególny - dzieci przygotowujące się do sakramentów - I Komunii Świętej i Bierzmowania...
Data publikacji: 2017-11-20 Autor: STOW » więcej
Wieczór filmowy
Serdecznie zapraszamy na wieczór filmowy 20 listopada 2017r. (poniedziałek)  o godz.17:00 do Publicznej Biblioteki w Tymbarku  ..
Data publikacji: 2017-11-13 Autor: stow » więcej
Msza Święta
Msza Święta w intencji uczestników rekolekcji / warsztatów psychoedukacyjnych w Gródku n/Dunajcem odbędzi się w dniu 19 listopada (niedziela) o godz.11:00 w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej...
Data publikacji: 2017-11-07 Autor: stow » więcej
NASZ RÓŻANIEC JEDYNM Z NAJPIĘKNIEJSZYCH!
Powiększ
NASZ RÓŻANIEC JEDNYM Z NAJPIĘKNIEJSZYCH ! Różaniec wykonany przez wychowanków Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego "POD SKRZYDŁAMI" w Tymbarku został nagrodzony w konkursie na najpiękniejszy różaniec, organizowanym przez Parafię Tymbark.  Pokazaliśmy nasze radości, smutki, chwile szalonej zabawy i nostalgicznej zadumy - dlatego zdjęcia przedstawiają nas w  codziennych sytuacjach, jakie mają miejsce w naszym Ośrodku. Widać nas w trakcie pracy, relaksu, kiedy świętujemy, bawimy się, ale także, gdy jest nam ciężko, czujemy się zagubieni czy niepewni. Chcieliśmy pokazać siebie takimi, jakimi jesteśmy, przekazać, co czujemy, jak reagujemy w różnych sytuacjach, że, mimo pewnych ograniczeń, jesteśmy tacy sami, jak wszyscy. Pracy, oprócz wysiłku, towarzyszyło wiele radości, a każdy z nas pracował z pełnym zaangażowaniem, dając z siebie maksimum możliwości, dzięki czemu nasze "dzieło" okazało się jednym z najpiękniejszych - przyniosło nam uznanie jury, nagrodę oraz uśmiech Księdza Proboszcza, co bardzo nas cieszy. Ale najważniejsza była radość wspólnego tworzenia i satysfakcja z wykonanej pracy! Nagrodę w naszym imieniu odebrali Wolontariusze: Franek i Igor, za co serdecznie Im dziękujemy...
Data publikacji: 2017-11-06 Autor: D.W. » więcej
Podziękowania
PODZIĘKOWANIA DLA PAŃSTWA MARTY I SEBASTIANA SZYMAŃSKICH..
Data publikacji: 2017-10-01 Autor: stow » więcej
Lista firm i osób, które wsparły Stowarzyszenie podczas loterii 2017
Lista firm i osób, które wsparły Stowarzyszenie podczas organizacji Loterii 2017 ANONIMOWI DARCZYŃCY Agencja Pracy PROMEDICA24 Bank Spółdzielczy Limanowa Bank Spółdzielczy Rzemiosła oddz. Jodłownik                               Centrum Stomatologiczne CORONA DENTIS Firma ALLKOMP Firma DRZWI I OKNA Zając Dominika Firma EUROCASH Firma FABRYKA SMYCZY - Paweł Kowalczyk Firma FAKRO Nowy Sącz Firma GOLD DROP Firma JONIEC Firma KARPOL Firma KOSTEX Tymbark Firma MARINA Tymbark Firma MASPEX Tymbark Firma MAXBUS Firma OMEGA Mszana Dolna Firma PARTNER Limanowa Firma SROKA TRANSPORT Firma STOŻEK FIRMA STREFA 52 Firma TIK TAK Firma TOP-MARKET Andrzej Biernat Jeronimo Martins Karczma ZAPIECEK Zakopane LIMANOVA HOTEL NADLEŚNICTWO Limanowa PFRON ODDZIAŁ MAŁOPOLSKI Restauracja „PERŁA GALERII” Restauracja „DĘBOWE WROTA” Siłownia FOXIGYM STUDIO FRYZJERSTWA I MAKIJAŻU GOLDWELL - M.Wiewiórska Salon Fryzjerski LOCZEK Salon FRYZJERSTWA I MAKIJAŻU MARGO Stacja Paliw NOVA Jodłownik Stacja Paliw UCHACZ Podłopień Studio Fryzur i Urody MONARI Kraków Antkiewicz Anna Banach Urszula Bąbel Agata i Janusz Białoń Natalia i Bartłomiej Biel Paweł Bukowiec Jolanta i Krzysztof Berdychowska Jolanta i Adam Bogacz Teresa i Janusz Cichórz Magdalena Cież Bogumiła Cygal Joanna i Bartłomiej Czech Kulig Justyna Czepiel Alicja i Wojciech Czepiel Barbara i Adam Czepiel Jolanta i Piotr Czepiel Teresa i Grzegorz Dawiec Lidia Dąbrowska Anna Duchnik Anna Faron Jolanta Faron Katarzyna i Mariusz Faron Małgorzata i Robert Faron Nina i Wojciech Foszczyńska Katarzyna Frączek Małgorzata Frys Anna Gocal Grażyna i Ludwik Grzegorzek Krzysztof Górska Anna Handzel Paulina i Janusz Jałocha Elżbieta i Robert Jasińska Beata Jaworska Katarzyna Jeż Zofia Juszczak Jacek Kaim Jerzy Kaim Lucyna Kaleta Beata i Piotr Kaleta Monika Kaptur Wiesław Kawalec Czesław Kęska Agata Knapczyk Paulina Korecka Władysława Kosierkiewicz Renata i Dariusz Krzyściak Agnieszka Krzyżak Małgorzata Kuzak Elżbieta Leśniak Józef Poseł na Sejm RP Limanówka Jadwiga i Bartłomiej Limanówka Małgorzata Limanówka Teresa i Tadeusz Leśnik Zofia Majeran Barbara Majda Małgorzata i Henryk Matras Katarzyna Matras Marek Matykiewicz Urszula i Marek Mrożek Wilhelm Natanek Monika i Wojciech Niedojad Monika Nilsenius Justyna i Max Noworolnik Bartłomiej Ociepka Małgorzata i Dariusz Olchawa Anna Oleksy Jarosław Ostrowski Rafał Pach Małgorzata Pachowicz Małgorzata Państwo Hejmo Pala Ewa i Jerzy Pazdan Celina Pietruszka Sabina i Krzysztof Przybytek Barbara Przybytek Romana Puchała Anna Pyrć Maja Rak Agnieszka i Stanisław Sajdak Stanisław Sporek Beata Sułkowska Małgorzata Sułkowska Zofia Szatkowski Arkadiusz Szewczyk Wiesława Świerk Edyta i Marek Tabor Karolina i Michał Tokarczyk Urszula i Krzysztof Urban Krystyna Urbanek Daniel Wach Barbara i Piotr Wagner Bogdan Wątor Agnieszka i Przemysław Widomska Edyta Wilk Roman Wójcik Lucyna Wójs Anna Zimirska Małgorzata i Marian Zelek Zofia..
Data publikacji: 2017-08-02 Autor: stow » więcej
Podziękowania loteria
"Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa ..." W dniach 15 - 16 lipca br. Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku po raz drugi zorganizowało loterię, z której całkowity dochód przeznaczony został na jego działalność statutową. Przedsięwzięcie to doszło do skutku tylko dzięki wsparciu wielu osób, których wielkie serce, dobra wola, otwarcie na potrzeby drugiego człowieka i pomocne, zawsze przyjaźnie wyciągnięte w naszą stronę dłonie znowu nas nie zawiodły. Dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali różnego rodzaju gadżety czy środki finansowe na zakup fantów, Wolontariuszom i Pracownikom Stowarzyszenia bezinteresownie poświęcającym swój czas na przygotowanie i przeprowadzenie sprzedaży losów oraz wszystkim Ludziom Dobrej Woli, którzy zakupem losów przyczynili się do tego, że nasi Podopieczni mogą nie tylko korzystać ze specjalistycznej, wielopłaszczyznowej terapii, ale też poczuć radość i szczęście płynące z poczucia przynależności do lokalnej wspólnoty. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu tego, kolejnego w naszej działalności, przedsięwzięcia bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!     ..
Data publikacji: 2017-07-25 Autor: stow » więcej
Wykład ks. dra Jerzego Smolenia
Wykład ks. dra Jerzego  Smolenia odbędzie się 24 lipca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: "Nerwica natręctw - jak szybko ją rozpoznać i jak sobie radzić?"..
Data publikacji: 2017-07-22 Autor: stow » więcej
SZCZĘŚLIWE NUMERY LOTERIA NIEDZIELA
SZCZĘŚLIWE NUMERY NIEDZIELA Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą loterię kupując losy. Dziękujemy również wszystkim, którzy wsparli Stowarzyszenie w organizacji tej loterii. ..
Data publikacji: 2017-07-16 Autor: STOW » więcej
SZCZĘŚLIWE NUMERY LOTERIA SOBOTA
SZCZĘŚLIWE NUMERY LOTERIA SOBOTA   SERDECZNIE ZAPRASZAMY JUTRO NA DRUGĄ CZĘŚĆ LOTERII !!! NAGRODY GŁÓWNE CZEKAJĄ NA PAŃSTWA: SKUTER, WYSOKIEJ KLASY ROWER, ZEGAREK DAMSKI SWATH, BONY NA PALIWO, TABLETY, DVD, ZAPROSZENIA DO RESTAURACJI, KOSMETYKI AVON, KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW I CIAŁA, BONY DO SKLEPÓW ROSSMANN, CORONA DENTIS BONY, I WIELE INNYCH ATRAKCYJNYCH NAGRÓD..
Data publikacji: 2017-07-15 Autor: STOW » więcej
LOTERIA !!!
Szanowni Państwo!         Serdecznie zapraszamy do udziału w LOTERII FANTOWEJ podczas Dni Tymbarku w dniach 15 – 16 lipca 2017. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody – SKUTER, WYSOKIEJ KLASY ROWER, ZEGARKI MARKI SWATCH, TABLETY, KLAWIATURY DO TABLETÓW, BONY NA PALIWO, DO MYJNI SAMOCHODOWYCH, BONY DO RESTAURACJI, TALONY DO SALONÓW FRYZJERSKO - KOSMETYCZNYCH, SIŁOWNI (z trenerem personalnym i dietetykiem), SPA I CENTRUM STOMATOLOGICZNEGO, WIERTARKA UDAROWA, ZESTAWY PROFESJONALNYCH KOSMETYKÓW DO WŁOSÓW I DO CIAŁA,  4-OSOBOWY BILET DO KOPALNI SOLI W BOCHNI, BONY DO DROGERII ROSSMANN, DARMOWE PRZEJAZDY BUSEM NA TRASIE LIMANOWA-KRAKÓW i wiele, wiele innych nagród! Nie ma pustych losów, każdy los wygrywa „COŚ”!. BAAARDZO WAŻNE: Żeby wygrać nagrodę z puli nagród głównych,  nie trzeba być obecnym na losowaniu. Wszystkie numery losów, które brały udział w losowaniu i wygrały nagrody, będą opublikowane na stronie internetowej Stowarzyszenia i można je będzie odebrać za pokwitowaniem do dnia 21 lipca 2017 w siedzibie Stowarzyszenia. WARTO WIĘC SPRÓBOWAĆ – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!..
Data publikacji: 2017-07-12 Autor: stow » więcej
Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Następna rekordów: 177, strona 6 z 15
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 7 | wizyt: 646288