rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Podziękowania
PODZIĘKOWANIA DLA PAŃSTWA MARTY I SEBASTIANA SZYMAŃSKICH..
Data publikacji: 2017-10-01 Autor: stow » więcej
Lista firm i osób, które wsparły Stowarzyszenie podczas loterii 2017
Lista firm i osób, które wsparły Stowarzyszenie podczas organizacji Loterii 2017 ANONIMOWI DARCZYŃCY Agencja Pracy PROMEDICA24 Bank Spółdzielczy Limanowa Bank Spółdzielczy Rzemiosła oddz. Jodłownik                               Centrum Stomatologiczne CORONA DENTIS Firma ALLKOMP Firma DRZWI I OKNA Zając Dominika Firma EUROCASH Firma FABRYKA SMYCZY - Paweł Kowalczyk Firma FAKRO Nowy Sącz Firma GOLD DROP Firma JONIEC Firma KARPOL Firma KOSTEX Tymbark Firma MARINA Tymbark Firma MASPEX Tymbark Firma MAXBUS Firma OMEGA Mszana Dolna Firma PARTNER Limanowa Firma SROKA TRANSPORT Firma STOŻEK FIRMA STREFA 52 Firma TIK TAK Firma TOP-MARKET Andrzej Biernat Jeronimo Martins Karczma ZAPIECEK Zakopane LIMANOVA HOTEL NADLEŚNICTWO Limanowa PFRON ODDZIAŁ MAŁOPOLSKI Restauracja „PERŁA GALERII” Restauracja „DĘBOWE WROTA” Siłownia FOXIGYM STUDIO FRYZJERSTWA I MAKIJAŻU GOLDWELL - M.Wiewiórska Salon Fryzjerski LOCZEK Salon FRYZJERSTWA I MAKIJAŻU MARGO Stacja Paliw NOVA Jodłownik Stacja Paliw UCHACZ Podłopień Studio Fryzur i Urody MONARI Kraków Antkiewicz Anna Banach Urszula Bąbel Agata i Janusz Białoń Natalia i Bartłomiej Biel Paweł Bukowiec Jolanta i Krzysztof Berdychowska Jolanta i Adam Bogacz Teresa i Janusz Cichórz Magdalena Cież Bogumiła Cygal Joanna i Bartłomiej Czech Kulig Justyna Czepiel Alicja i Wojciech Czepiel Barbara i Adam Czepiel Jolanta i Piotr Czepiel Teresa i Grzegorz Dawiec Lidia Dąbrowska Anna Duchnik Anna Faron Jolanta Faron Katarzyna i Mariusz Faron Małgorzata i Robert Faron Nina i Wojciech Foszczyńska Katarzyna Frączek Małgorzata Frys Anna Gocal Grażyna i Ludwik Grzegorzek Krzysztof Górska Anna Handzel Paulina i Janusz Jałocha Elżbieta i Robert Jasińska Beata Jaworska Katarzyna Jeż Zofia Juszczak Jacek Kaim Jerzy Kaim Lucyna Kaleta Beata i Piotr Kaleta Monika Kaptur Wiesław Kawalec Czesław Kęska Agata Knapczyk Paulina Korecka Władysława Kosierkiewicz Renata i Dariusz Krzyściak Agnieszka Krzyżak Małgorzata Kuzak Elżbieta Leśniak Józef Poseł na Sejm RP Limanówka Jadwiga i Bartłomiej Limanówka Małgorzata Limanówka Teresa i Tadeusz Leśnik Zofia Majeran Barbara Majda Małgorzata i Henryk Matras Katarzyna Matras Marek Matykiewicz Urszula i Marek Mrożek Wilhelm Natanek Monika i Wojciech Niedojad Monika Nilsenius Justyna i Max Noworolnik Bartłomiej Ociepka Małgorzata i Dariusz Olchawa Anna Oleksy Jarosław Ostrowski Rafał Pach Małgorzata Pachowicz Małgorzata Państwo Hejmo Pala Ewa i Jerzy Pazdan Celina Pietruszka Sabina i Krzysztof Przybytek Barbara Przybytek Romana Puchała Anna Pyrć Maja Rak Agnieszka i Stanisław Sajdak Stanisław Sporek Beata Sułkowska Małgorzata Sułkowska Zofia Szatkowski Arkadiusz Szewczyk Wiesława Świerk Edyta i Marek Tabor Karolina i Michał Tokarczyk Urszula i Krzysztof Urban Krystyna Urbanek Daniel Wach Barbara i Piotr Wagner Bogdan Wątor Agnieszka i Przemysław Widomska Edyta Wilk Roman Wójcik Lucyna Wójs Anna Zimirska Małgorzata i Marian Zelek Zofia..
Data publikacji: 2017-08-02 Autor: stow » więcej
Podziękowania loteria
"Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa ..." W dniach 15 - 16 lipca br. Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku po raz drugi zorganizowało loterię, z której całkowity dochód przeznaczony został na jego działalność statutową. Przedsięwzięcie to doszło do skutku tylko dzięki wsparciu wielu osób, których wielkie serce, dobra wola, otwarcie na potrzeby drugiego człowieka i pomocne, zawsze przyjaźnie wyciągnięte w naszą stronę dłonie znowu nas nie zawiodły. Dziękujemy Darczyńcom, którzy przekazali różnego rodzaju gadżety czy środki finansowe na zakup fantów, Wolontariuszom i Pracownikom Stowarzyszenia bezinteresownie poświęcającym swój czas na przygotowanie i przeprowadzenie sprzedaży losów oraz wszystkim Ludziom Dobrej Woli, którzy zakupem losów przyczynili się do tego, że nasi Podopieczni mogą nie tylko korzystać ze specjalistycznej, wielopłaszczyznowej terapii, ale też poczuć radość i szczęście płynące z poczucia przynależności do lokalnej wspólnoty. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesu tego, kolejnego w naszej działalności, przedsięwzięcia bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy!     ..
Data publikacji: 2017-07-25 Autor: stow » więcej
Wykład ks. dra Jerzego Smolenia
Wykład ks. dra Jerzego  Smolenia odbędzie się 24 lipca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: "Nerwica natręctw - jak szybko ją rozpoznać i jak sobie radzić?"..
Data publikacji: 2017-07-22 Autor: stow » więcej
SZCZĘŚLIWE NUMERY LOTERIA NIEDZIELA
SZCZĘŚLIWE NUMERY NIEDZIELA Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą loterię kupując losy. Dziękujemy również wszystkim, którzy wsparli Stowarzyszenie w organizacji tej loterii. ..
Data publikacji: 2017-07-16 Autor: STOW » więcej
SZCZĘŚLIWE NUMERY LOTERIA SOBOTA
SZCZĘŚLIWE NUMERY LOTERIA SOBOTA   SERDECZNIE ZAPRASZAMY JUTRO NA DRUGĄ CZĘŚĆ LOTERII !!! NAGRODY GŁÓWNE CZEKAJĄ NA PAŃSTWA: SKUTER, WYSOKIEJ KLASY ROWER, ZEGAREK DAMSKI SWATH, BONY NA PALIWO, TABLETY, DVD, ZAPROSZENIA DO RESTAURACJI, KOSMETYKI AVON, KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW I CIAŁA, BONY DO SKLEPÓW ROSSMANN, CORONA DENTIS BONY, I WIELE INNYCH ATRAKCYJNYCH NAGRÓD..
Data publikacji: 2017-07-15 Autor: STOW » więcej
LOTERIA !!!
Szanowni Państwo!         Serdecznie zapraszamy do udziału w LOTERII FANTOWEJ podczas Dni Tymbarku w dniach 15 – 16 lipca 2017. Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody – SKUTER, WYSOKIEJ KLASY ROWER, ZEGARKI MARKI SWATCH, TABLETY, KLAWIATURY DO TABLETÓW, BONY NA PALIWO, DO MYJNI SAMOCHODOWYCH, BONY DO RESTAURACJI, TALONY DO SALONÓW FRYZJERSKO - KOSMETYCZNYCH, SIŁOWNI (z trenerem personalnym i dietetykiem), SPA I CENTRUM STOMATOLOGICZNEGO, WIERTARKA UDAROWA, ZESTAWY PROFESJONALNYCH KOSMETYKÓW DO WŁOSÓW I DO CIAŁA,  4-OSOBOWY BILET DO KOPALNI SOLI W BOCHNI, BONY DO DROGERII ROSSMANN, DARMOWE PRZEJAZDY BUSEM NA TRASIE LIMANOWA-KRAKÓW i wiele, wiele innych nagród! Nie ma pustych losów, każdy los wygrywa „COŚ”!. BAAARDZO WAŻNE: Żeby wygrać nagrodę z puli nagród głównych,  nie trzeba być obecnym na losowaniu. Wszystkie numery losów, które brały udział w losowaniu i wygrały nagrody, będą opublikowane na stronie internetowej Stowarzyszenia i można je będzie odebrać za pokwitowaniem do dnia 21 lipca 2017 w siedzibie Stowarzyszenia. WARTO WIĘC SPRÓBOWAĆ – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!..
Data publikacji: 2017-07-12 Autor: stow » więcej
Weselna niespodzianka
Powiększ
Weselna niespodzianka Niecodziennym, a bardzo dla nas miłym pomysłem zaskoczyli Państwo Justyna i Manfred Loidold, którzy postanowili podzielić się nie tylko swoim szczęściem, ale także wspomóc materialnie nasze Stowarzyszenie. Stając na ślubnym kobiercu, Państwo Młodzi poprosili swoich gości, by zamiast kupować im kwiaty, wsparli Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku. Zbieraniem wolnych datków wśród weselników zajął się podopieczny naszego Stowarzyszenia, Nikodem Czech, który niestrudzenie kwestował wśród czterdziestu gości i zebrał 620 złotych. Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Justynie i Manfredowi, Ich Gościom oraz Nikodemowi z Mamą Justyną za wielkie serce, pomysł, empatię, życzliwość, hojność i wielkoduszność. Państwu Młodym życzymy wielu szczęśliwych dni pełnych słońca, wzajemnej fascynacji, miłości i zrozumienia a wszystkim  darczyńcom, by dobro, które wyświadczają innym, wracało do nich zwielokrotnione...
Data publikacji: 2017-07-10 Autor: D.W. » więcej
Wykład - ODWOŁANY
Wykład ks. dr Jerzego Smolenia, który miał odbyć się 11 lipca 2017 jest ODWOŁANY !!!..
Data publikacji: 2017-07-08 Autor: stow » więcej
IX Forrest Limanowa
2 lipca 2017 odbyła się IX edycja Forrest Limanowa.  Tak jak zawsze biegowi towarzyszyła, również zbiórka datków na rzecz naszego Stowarzyszenia. W tym roku udało się zebrać rekordową kwotę ponad 3 tys. zł. Bardzo dziękujemy darczyńcom oraz rodzicom, którzy przygotowali tyle pyszności. ..
Data publikacji: 2017-07-03 Autor: stow » więcej
Wspólne świętowanie
W sobotę 3 czerwca 2017 roku w klasztornych ogrodach Ojców Cystersów w Szczyrzycu naszym udziałem stało się wyjątkowe wydarzenie. Przy grillu na wspólnej zabawie spotkali się członkowie parafialnej  scholii, szczyrzyccy ministranci wraz z naszymi podopiecznymi ze Stowarzyszenia “Przystań” w Tymbarku. Okazją do świętowania były obchody  Dnia Dziecka, które mogły się odbyć w przepięknych okolicznościach przyrody dzięki wyjątkowej osobie. Serdecznie dziękujemy Ojcu Proboszczowi Piotrowi Puci za pomysł spotkania integracyjnego, zaproszenie naszych dzieci wraz z rodzinami do szczyrzyckiego sanktuarium oraz wspólne świętowanie. Dziękujemy za płonące miłością do bliźnich serce – niech wdzięczność będzie pamięcią serca, a Pan Bóg błogosławi Ojcu w codziennym życiu.Wdzięczni za dar spotkania składamy podziękowania dla Pani Elżbiety Lizak za śpiew i akompaniament oraz  Paniom: Marcie, Wioli i Ani za pomoc przy grillowaniu...
Data publikacji: 2017-06-12 Autor: J.B. » więcej
Zwiększenie samodzielności osób z niepełnosprawnością w województwie małopolskim
W dniu 2 czerwca w Nowym Sączu odbyło się spotkanie,  w którym uczestniczyli Józef Leśniak – Poseł na Sejm RP, Marta Mordarska  - Dyrektor Oddziału Małopolskiego PFRON oraz przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Przystań” im. Jana Pawła II w Tymbarku: Danuta Dawiec - Prezes, Maria Wcisło-Wasilewska – Wiceprezes oraz Bożena Matras – członek Stowarzyszenia. Spotkanie odbyło się w celu podpisania umowy o zlecenie realizacji zadań w ramach art. 36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej (…). Podpisana umowa wpłynie na zwiększenia samodzielności osób niepełnosprawnych  podczas  realizacji wieloletniego projektu pn.: „W SAMODZIELNOŚĆ – KROK ZA KROKIEM”. Kompleksowa, wielospecjalistyczna opieka dla osób z niepełnosprawnością w Ośrodku Rehabilitacyjnym Stowarzyszenia „Przystań” w Tymbarku”. Beneficjenci projektu to co najmniej 100 osób, głównie dzieci, które zostaną objęte opieką rehabilitacyjną. Działania podejmowane będą w zakresie  m.in. ruchowej małej motoryki, koordynacji, naśladownictwa, integracji sensorycznej co wpłynie na  minimalizację skutków postępu choroby. Spotkanie było okazją do rozmowy na temat dotychczasowej działalności Stowarzyszenia oraz planów na najbliższe miesiące. Pan Poseł Leśniak oraz Pani Dyrektor Mordarska pogratulowali pomysłodawczynią projektu dotychczasowych osiągnieć oraz życzyli niesłabnącej energii do dalszej pomocy osobom niepełnosprawnym. Kwota wydatkowana ze środków PFRON na realizację umowy wynosi 630 302,85 zł co stanowi 95%  wartości projektu. źródło:PFRON ..
Data publikacji: 2017-06-07 Autor: stow » więcej
Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Następna rekordów: 160, strona 5 z 14
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 2 | wizyt: 554863