rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
IV Szczyrzyckie Kolędowanie na MAXA
IV SZCZYRZYCKIE KOLĘDOWANIE NA MAXA 13 STYCZNIA 2019 GODZ:16:00 W GOŚCIŃCU ŚW. BENEDYKTA W SZCZYRZYCU SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!..
Data publikacji: 2019-01-10 Autor: stow » więcej
Wigilia, opłatek, nadzieja...
Powiększ
Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, można by powiedzieć, że to czas wyjątkowy, chociaż co roku obchodzimy go podobnie. A jednak za każdym razem jest inaczej. Zmienia się nie tylko oprawa tych świąt, w tym również pogoda, lecz również zmieniamy się my. Ubywa z naszego grona tych, którzy odeszli i są po drugiej stronie życia, lecz Nadzieja, sprawia, że i ten ból jest łagodniejszy.  Wiara zaś podtrzymuje nas w Nadziei...
ŻYCZENIA ŚWIATECZNE
„Nie lękaj się! Niech Cię nie onieśmiela to Małe Dziecię, które uśmiecha się i wyciąga do Ciebie ręce. Ono jest Twoim Bogiem… Bogiem pełnym łagodności i uśmiechu. Nie lękaj się być samą czułością, miłością i ufnością”   W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam Zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam w sercu na nowo tę Dobrą Nowinę, niech się rozraduje serce  i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją na cały Nowy 2019 Rok! życzy Zarząd i Pracownicy Stowarzyszenia ..
Data publikacji: 2018-12-16 Autor: stow » więcej
UWAGA !!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONCERT CHARYTATYWNY, KTÓRY ODBĘDZIĘ SIĘ 11.12.2018r. o godz.18:00 W PUBLICZNEJ BIBLIOTECE  W TYMBARKU    ..
Data publikacji: 2018-12-04 Autor: stow » więcej
UWAGA !!!
Sprawdź czy w Twoim powiecie można składać wnioski przez Internet! System SOW umożliwia Osobom Niepełnosprawnym i podmiotom działającym na ich rzecz aplikowanie o środki PFRON będące w gestii jednostek samorządowych za pomocą Internetu. Dzięki nowoczesnej platformie informatycznej mogą Państwo uzyskać informację na temat wsparcia dostępnego z PFRON, a następnie wypełnić, podpisać i złożyć wniosek, dokonać ewentualnych wyjaśnień i uzupełnień, podpisać umowę oraz rozliczyć dofinansowanie. Stawiamy na niezależność Nie muszą już Państwo angażować rodziny i znajomych, żeby zawieźli Pana/ią do urzędu. Nie muszą Państwo stać w długiej kolejce. Teraz mogą Państwo złożyć wniosek przez Internet! Wszystko to za pomocą SOW https://sow.pfron.org.pl/. Skorzystaj z udogodnień  Obecnie dokładamy starań, aby wyposażyć pracowników ośrodków pomocy społecznej w tablety. Dzięki nim będą mogli nie tylko poinformować Państwa o dostępnych dofinansowaniach, ale także złożyć w Państwa imieniu stosowny wniosek. Do Państwa dyspozycji jest również portal SOW https://portal-sow.pfron.org.pl  na którym znajdują się m.in. informacje o szkoleniach internetowych, dla tych z Państwa, którzy lubią wiedzieć więcej.  Masz pytania – daj nam znać! Na każdym etapie wypełniania wniosku o dofinansowanie pomocą służą pracownicy infolinii SOW, którzy pod numerami telefonów: 0 800 889 777 (połączenie bezpłatne) lub 22 702 00 00 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem operatora) w godzinach 9-17 udzielają wszelkich potrzebnych informacji. System SOW jest dla każdej ON w naszym kraju  SOW jest narzędziem dla osób z niepełnosprawnościami i wszystkich, którzy działają na ich rzecz. Jego celem jest usprawnienie procesu składania wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON, a tym samym poprawa jakości Państwa życia i przeciwdziałanie wykluczeniu osób niepełnosprawnych. Dokładamy starań, aby wszystkie samorządy przyłączyły się do systemu. Jeżeli jednostka na Państwa terenie nie przystąpiła jeszcze do systemu SOW to trzeba ich zapytać - dlaczego? Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: sow@pfron.org.pl. ..
Data publikacji: 2018-11-27 Autor: stow » więcej
OGŁOSZENIE
Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "Przystań" im. Jana Pawła II w Tymbarku oferuje w ramach działalności odpłatnej usługi z zakresu ochrony danych osobowych dla jednostek ekonomii społecznej.  Wycena usługi określana indywidualnie (zależna od liczby zatrudnionych pracowników oraz liczby stanowisk komputerowych)...
Data publikacji: 2018-11-26 Autor: stow » więcej
Spotkanie
Szanowni Państwo!   Zapraszamy 23 listopada br. (piątek) o godz.14.30 na spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…” Tym razem rozmawiać będziemy głównie o tym, jak radzić sobie z problemami wynikającymi z płci naszych dzieci. Oprócz tego – jak zwykle – o  wszystkim, co ważne w naszym życiu, w życiu naszych rodzin.   Do zobaczenia!..
Data publikacji: 2018-11-15 Autor: stow » więcej
Msza Święta
Kapelan Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Przystań” ks. dr Jerzy Smoleń zaprasza na Msze Świętą 3 listopada 2018 r o godz.9:00 w Jurkowie..
Data publikacji: 2018-10-29 Autor: stow » więcej
Gródek 2018
Powiększ
   Warsztaty w Gródku nad Dunajcem. W ciepłych objęciach jesieni, w tym czasie kiedy jeszcze kolorowe liście związane są z drzewami, przybyliśmy na znaną nam górę. To już kolejny raz kiedy mury i przemiła załoga ośrodka „Arka” przyjęły nas jak swoich. Taki czas przyjemnego odosobnienia jest nam niezwykle potrzebny, konieczny, aby nabrać dystansu, odizolować się od biegu dni powszednich. Mogliśmy spotkać się z ludźmi, którzy mają i rozumieją problemy podobne do naszych a to wnosi nadzieję, rozluźnia, pomaga. Jednym słowem mogliśmy  inaczej spojrzeć na codzienne życie. Z dystansu.                ..
Porozmawiajmy o ...
       Szanowni Państwo!        19 października br. (piątek) o godz. 14.30 w pomieszczeniach stowarzyszenia w budynku przedszkola odbędzie się kolejne spotkanie z  cyklu „Porozmawiajmy o …”.           Tym razem rozmawiać będziemy na temat „Zachowania trudne naszych dzieci – jak sobie z nimi radzić”.                                                                                                                                                                                           Zapraszamy!..
Data publikacji: 2018-10-13 Autor: stow » więcej
PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE dla Państwa WIOLETY i DARIUSZA LIPINSKICH..
Data publikacji: 2018-10-09 Autor: stow » więcej
Porozmawiajmy o ...
Spotkanie Rodziców !!! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, aby porozmawiać o naszych dzieciach, o problemach związanych z niepełnosprawnością i ich rozwiązywaniu. Spotkanie ma być pierwszym z kilku. Dzień: 25 września (wtorek)                     godzina: 14.30                                      Zapraszamy i czekamy na Panią, Pana!..
Data publikacji: 2018-09-24 Autor: stow » więcej
Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Następna rekordów: 176, strona 3 z 15
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 2 | wizyt: 628705