rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Agatka Leśnik wygrała konkurs wojewódzki!!!
Powiększ
Agatka Leśnik zajęła I miejsce w eliminacjach wojewódzkich XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widza tak nas malują”.   http://limanowa.in/wydarzenia;jak-nas-widza-tak-nas-maluja,11145.html..
Data publikacji: 2012-09-24 Autor: stow
Zbiórka publiczna Forrest
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Jana Pawła II w Tymbarku informuje, że zgodnie z Decyzji Burmistrza Miasta Limanowa OR.5311.3.2012 z dnia 26 czerwca 2012 w dniu 01 lipca br.  przeprowadzono zbiórkę publiczną w formie datków do puszek kwestarskich w Limanowej (Rynek i przyległe ulice) – zebrano kwotę 2012,13   (słownie: dwa tysiące dwanaście 13/100 zł).    Środki uzyskane ze zbiórki publicznej przeznaczone zostały na cele statutowe stowarzyszenia.    ..
IV Międzynarodowy Bieg Górski – Anglosaski „LIMANOWA FORREST"
Powiększ
Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Jana Pawła II na IV Międzynarodowym Biegu Górskim – Anglosaskim „LIMANOWA FORREST"    ..
Data publikacji: 2012-07-03 Autor: DW » więcej
Zbiórka publiczna
         Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Jana Pawła II w Tymbarku informuje, że zgodnie z Decyzją Wójta Gminy Tymbark USC.5311.2.2012 z dnia 27 kwietnia 2012 w dniu 12 maja br. w godzinach od 15.oo do 22.oo przeprowadzono zbiórkę publiczną w formie datków do puszek kwestarskich w Tymbarku na stadionie KS Tymbark i w jego najblizszej okolicy.  ..
INORMACJA O PROJEKCIE – „DOBRY START”
INORMACJA O PROJEKCIE Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Jana Pawła II w Tymbarku w okresie od 01.06.2012 do 30.06.2013 będzie realizowało zadanie „DOBRY START” finansowane ze środków publicznych na podstawie Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. ..
REKRUTACJA DO PROGRAMU
 Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Jana Pawła II oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tymbarku informują mieszkańców Gminy Tymbark o prowadzeniu zadania w ramach pożytku publicznego pod nazwą ,,Prowadzenie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych – mieszkańców Gminy Tymbark ” w okresie od marca do listopada 2012 roku. Beneficjentami programu mogą zostać dzieci i dorośli mieszkańcy Gminy Tymbark...
Data publikacji: 2012-03-01 Autor: stow » więcej
Prosimy o pomoc dla naszego STOWARZYSZENIA
Czy wiedzą Państwo, że co 40 dziecko przychodzące na świat w Polsce, rodzi się z jakąś nieprawidłowością rozwojową?..
Data publikacji: 2011-07-25 Autor: stowarzyszenie » więcej
UWAGA
 ..
Rekolekcje - Gródek n. Dunajcem
Powiększ
Znowu przyszedł czas zatrzymania się... Czas wyciszenia, zwolnienia, czas dystansu od siebie samego i codziennych obowiązków. Zatrzymaliśmy się na górze ponad taflą wody. W dole jezioro, zatoka i przystań. Zwolnił z nami czas, płnął inaczej... W przepięknej scenerii ośrodka Arka, w prostrej ale jakże wymownej przestrzeni kaplicy ...wypłyneliśmy na głębię naszych uczuć i odczuć. Rejs był to niezwykły: po paciorkach różańca, po nutach churalnego śpiewu, po słowach spokojnie wypowiedzianych w półmroku. po tym wszystkim bez trudu  ...trafialiśmy do zatoki spokoju -  do Ikony Jezusa w ołtarzu.  ..
Spotkaanie z panią doktor Wandą Półtawską
Powiększ
„Życie  … ale jakie?”  - pod takim tytułem odbyło się czwartkowe spotkanie organizowane w ramach Ludowego Uniwersytetu Kompetencji Społecznych. Gościem tego wieczoru była pani doktor Wanda Półtawska.  Osoba niezwykła, lekarz, przyjaciel świętego Jana Pawła II, obrończyni życia od jego początku aż do końca. Strażniczka świętości rodziny. Pośród wielu głosów, które docierają do nas z takich czy innych mediów w sprawach kluczowych, mieliśmy przyjemność wysłuchania  głosu cichego i spokojnego jednak niezwykle stanowczego...
Poprzednia | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | rekordów: 166, strona 14 z 14
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 4 | wizyt: 586707