rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
WIECZÓR FILMOWY
Wieczór filmowy z "Przystanią" 23 czerwca mieliśmy okazję skorzystać z kolejnej atrakcji przygotowanej przez nasze Stowarzyszenie - wszyscy chętni spotkali się w auli tymbarskiej Biblioteki Publicznej na seansie kinowym. Doborem repertuaru zajęła się pani Dorota Olesiak i trzeba przyznać, że wybór był bardzo trafny. Oglądnęliśmy film "Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów" - to zabawne perypetie dość osobliwego stada, które tworzą mamuty: Maniek, Ela i ich córka Brzoskwinka, szablasto zębny tygrys Diego, leniwiec Sidoraz oposy Zdzichu i Edek - przyrodni bracia Elki. Choć są bardzo od siebie różni, niektórzy wymagają więcej uwagi czy pomocy, łączy ich niesamowita, silna więź, dzięki której są w stanie przetrwać i pokonać wszystkie trudności oraz przeciwności losu (znacie podobną grupę tak silnie wspierających się osób?). Zaczęło się jak zawsze od charakterystycznego dla tej serii Wiewióra, który, oczywiście znowu przez przypadek, wywołał kolejną katastrofę, przysparzając tym samym nie lada problemów trójce głównych bohaterów. Największymi okazały się tytułowe wędrówki kontynentów oraz piraci grasujący po powstałych wskutek zmian oceanach, jednak każdy bohater miał też problemy osobiste, z którymi musiał zmierzyć się w swoim wnętrzu, ale przy wsparciu pozostałych członków stada. Tym razem były to głównie sprawy rodzinne – i, wbrew pozorom, stanowiły najciekawszy wątek.Film zrealizowany jest na tak wielu płaszczyznach, że każdy  znalazł coś dla siebie: świetnie bawili się najmłodsi, nieco starsi i całkiem dorośli, o czym wyraźnie świadczyły rozlegające sie raz po raz wybuchy szczerego śmiechu. Oprócz dobrej zabawy w trakcie oglądania filmu, były też inne powody radości. Zostaliśmy poczęstowani sokami, batonikami oraz lodami, by nieco ostudzić silne emocje, które nam towarzyszyły. Atmosfera była wspaniała, rodzinna - każdy z nas czuł się doskonale i z seansu wychodził nie tylko zadowolony, ale także odprężony, zrelaksowany i pełen pozytywnej energii, której tak nam potrzeba do pokonywania codzienności. Bardzo dziękujemy za te cudowne chwile i mamy nadzieję, że wieczory filmowe zapiszą się trwale w kalendarzu imprez organizowanych przez naszą "PRZYSTAŃ", która jest nią dla większości z nas rzeczywiście, nie tylko z nazwy...
Data publikacji: 2015-07-19 Autor: D.W. » więcej
Loteria!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASZEJ LOTERII W CZASIE DNI TYMBARKU  ( 18.07.2015 – SOBOTA) KAŻDY LOS BIERZE UDZIAŁ W LOSOWANIU NAGRÓD GŁÓWNYCH. DO WYGRANIA M.IN.: SKUTER, TABLETY, KUCHENKA MIKROFALOWA, ODKURZACZ, EKSPRES DO KAWY, HULAJNOGA, BONY NA PALIWO LUB USŁUGI FRYZJERSKO – KOSMETYCZNE I WIELE , WIELE INNYCH ATRAKCYJNYCH NAGRÓD...
Data publikacji: 2015-07-15 Autor: stow » więcej
UWAGA
 SZANOWNI PAŃSTWO!   W czasie "Dni Tymbarku" (18.07.2015) odbędzie się loteria na rzecz naszego Stowarzyszenia. Bardzo prosimy o pomoc w gromadzeniu fantów. Musimy je zebrać do dnia 07.06.2015r. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc w tej kwestii.  ..
Data publikacji: 2015-05-21 Autor: stow » więcej
PROŚBA
Uprzejmie prosimy o wsparcie naszego Stowarzyszenia przy okazji zakupów przez internet.   https://fanimani.pl/zbieramy/stowarzyszenie-na-rzecz-osob-z-niepelnosprawnoscia-przystan-im-jana-pawla-ii-w-tymbarku/   Z góry bardzo dziękujemy. Bardzo prosimy o rozpropagowanie tej wiadomości wśród swoich znajomych. ..
Data publikacji: 2015-04-23 Autor: stow » więcej
Dzień Kobiet 2015 -relacja
Powiększ
    Czasem ktoś zapyta przekornie, dlaczego akurat ten  jeden dzień, dlaczego 8-go marca? Ile w tej dacie jest szczerości intencji, ile dobrej woli a ile „normalnego zachowania”  z   pozostałych 364 dni w roku? Ile w tym dniu jest pięknego i pełnego spojrzenia na tę symboliczną datę a ile takiego czy innego PR-u?..
Zabawa karnawałowa - relacja
Powiększ
W dniu 31 stycznia  /sobota/ odbyła się w Tymbarku zabawa karnawałowa dla członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia. Zabawę otworzyła prezentacja karnawałowych przebrań. Były więc bajkowe tygryski, kosmonauci, piłkarze, koty w butach i… bez butów. Był agent Tomek i najliczniejsza grupa górali i góralek w tradycyjnych lachowskich i zagórzańskich strojach. Była rodzina prawdziwych morskich piratów, których sztorm nie dość że zmył z pokładu to jeszcze solidnie zmoczył i …trochę przestraszył. W każdym razie udało im się przeżyć a w stosownej chwili zdążyli ze statku zabrać najbardziej wartościową skrzynię! Był Król Maciuś I, Indianie i dobre wróżki. Specjalnie na ten bal z dalekiej Japonii przybyła prawdziwa gejsza.      ..
Zabawa karnawałowa
  ZAPRASZAMY Serdecznie zapraszamy na zabawę karnawałową w dniu 31.01.2015 (sobota) o godz. 13:00 w budynku hali sportowej (obok Naszego Ośrodka) OBOWIĄZKOWE PRZEBRANIE !!!    ..
Data publikacji: 2015-01-19 Autor: stow
ŻYCZENIA
  Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzymy, aby „świąteczna magia”  trwała jak najdłużej, dodawała wewnętrznej mocy, zdrowia,  wytrwałości w realizacji planów i radości w każdym dniu Nowego Roku.    ..
Data publikacji: 2014-12-24 Autor: stow
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE MIKOŁAJOWO-OPŁATKOWE
Serdecznie zapraszamy Członków Stowarzyszenia na spotkanie mikołajowo-opłatkowe, które odbędzie się dnia 21 grudnia 2014 r. (godz. 15:00) w budynku OPS Tymbark. Bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojego przybycia (nr tel. 18 3325972 lub 668044672) do dnia 18 grudnia 2014.  ..
Data publikacji: 2014-12-14 Autor: stow
Zapraszamy na spotkanie z ks. dr Jerzym Smoleniem
  LUDOWY UNIWERSYTET KOMPETENCJI SPOŁECZNYCH Wykład ks. dr Jerzego Smolenia odbędzie się 10 grudnia br. o godz. 19:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku     Sezonowa depresja..
Data publikacji: 2014-11-26 Autor: stow
Śnieżnica
Powiększ
  „Przystań” PO RAZ DRUGI NA ŚNIEŻNICY 2014r.   „Miłość mi wszystko wyjaśniła”   Piątek Jeszcze trwa lato. Całymi tygodniami liczyliśmy czas dzielący nas od ponownego spotkania na Śnieżnicy. Znów idziemy pod górę w swoim tempie. Pomocą służy nam Robert, który dba, by szło się nam lżej. Piękne okoliczności przyrody i dobre towarzystwo wznoszą się z nami ku budynkowi schroniska. Jest Beata, Danusia i Marysia, chłopaki: Filip i Kuba, Konrad i Tomek oraz Filip i Dominik. Towarzyszą nam Kasia i Marek, Gosia i Robert, Jola i Krzysiek, Władek i Basia, Teresa i Krzysztof oraz Maria, Urszula i Celina. Dociera do nas i Pasterz: jesteśmy w komplecie choć towarzyszy nam zdanie, że jest nas tak mało…  ..
Data publikacji: 2014-10-31 Autor: J.B. » więcej
Pielgrzymka do Medjugorie
UWAGA! W dniach od 29.12.2014 do 03.01.2015 organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie. Koszt 400 zł + 200 € Zgłoszenia przyjmowane będą pod nr tel. 533 530 304 (ks. dr Jerzy Smoleń) lub 18 33 25 972 oraz na sali gimnastycznej    ..
Data publikacji: 2014-07-16 Autor: stow
Poprzednia | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Następna rekordów: 166, strona 11 z 14
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 6 | wizyt: 586772