rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Spotkanie z ks. dr Jerzym Smoleniem
Spotkanie z  ks. dr Jerzym Smoleniem odbędzie się 29 marca 2016 r.(wtorek) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: "Sztuka czytania a rozwój osobowości dziecka"..
Data publikacji: 2016-03-13 Autor: stow » więcej
Metamorfozy - czyli Dzień Kobiet
Powiększ
  Problemem nas wszystkich niezależnie od profesji , wieku i płci staje się… brak czasu! Tego czasu brakuje nam nie tylko w pracy ale również  na odpoczynek, dla zwykłego relaksu,  czy zajęcia się sobą.  Mieć czas dla siebie to …rarytas! W dniu dla kobiet bywa inaczej – ktoś na jeden dzień stara się pomyśleć o nas . Dzień Kobiet to dzień imienin wszystkich pań niezależnie od wieku, profesji czy poglądów...
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Wykład ks. dra Jerzego Smolenia odbędzie się 2 marca (środa) br. o godz. 19:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku "Jak i o czym rozmawiać z osobą chorą onkologicznie"..
Data publikacji: 2016-02-29 Autor: stow » więcej
WYKŁAD DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI
Wykład ks. dr Jerzego Smolenia odbędzie się 18 lutego 2016 r.(czwartek) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: Jak relacje pomiędzy rodzicami wpływają na zachowanie dzieci..
Data publikacji: 2016-02-11 Autor: stow » więcej
Zabawa karnawałowa 2016r.
Powiększ
Jak zabawa to … zabawa – czyli karnawał 2016. Trudno oprzeć się przekonaniu że świat dzieci to świat bajek.  Tam wszystko jest możliwe,  dobra wróżka jednym dotknięciem różdżki spełnia życzenia. Można być kim się chce: kotem w butach, tygryskiem, górnikiem czy policjantką. I życie byłoby bajką gdyby udało się ten sposób zachowań przenieść na dorosłych. Podobno zabrakłoby dobrych wróżek! Może dlatego  udało się nam  pogodzić  te dwa sposoby podejścia:  dzieci i rodziców  i połączyć we wspaniałą zabawę. A co?  Jak się bawić to się bawić!..
Zabawa karnawałowa
ZABAWA KARNAWAŁOWA !!!  26 stycznia 2016 (wtorek) godz. 14:00.  PRZEBRANIE OBOWIĄZKOWE !!! Potwierdzenie obecności bardzo ważne na sali gimnastycznej  ..
Data publikacji: 2016-01-20 Autor: stow » więcej
PODZIĘKOWANIA
Podziękowanie Spotkanie Opłatkowo - Mikołajkowe, które dało nam tak wiele wzruszeń i radości przeszło już do historii. Nie byłoby ono jednak możliwe bez, jak zwykle niezawodnych,  przyjaciół.  Za wielkie serce i dobrą wolę, za otwarcie na potrzeby drugiego człowieka, za pomocną dłoń zawsze przyjaźnie wyciągniętą w naszą stronę dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili sie do tego, że znów mogliśmy poczuć radość i szczęście. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do: Firmy Fakro – Pana Ryszarda Florka Firmy IMA – Pani Ireny Szumańskiej Firmy Jeronimo Martens Firmy Joniec – Pana Mieczysława Jońca Firmy Karpol – Pana  Józefa Kurka Firmy Tymbark MWS SP. Z O.O.SP.K. Firmy Top Cezar – Pana Janusza Wardęgi Firmy Muniak Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark Kółka Rolniczego w Przyszowej Pana Andrzeja Biernata Państwa Jolanty i Piotra Czepielów Państwa Małgorzaty i Roberta Faronów Pani Marty Gajewskiej Pani Zofii Jeż Państwa Barbary i Władysława Kapturkiewiczów Państwa Renaty i Dariusza Kosiarkiewiczów Pani Józefy Krzyściak Pana Grzegorza Mrożka Państwa Marii i Lecha Nowaków Pana Romana Pasyka Pana Krzysztofa Papieża Pani Marii Sewielskiej Państwa Małgorzaty i Czesława Sobczaków Państwa Beaty i Tomasza Sporków Państwa Katarzyny i Adama Sroków Pana Adama Wasilewskiego Państwa Haliny i Artura Zapałów Państwa Małgorzaty i Mariana Zimirskich   Dziękujemy również Pani Dyrektor Szkoły w Piekiełku - Marzenie Haszczyc, Panu Danielowi Smotrowi, Pani Krystynie Grzegorzek, wszystkim pracownikom Stowarzyszenia, rodzicom, wolontariuszom, Zespołowi Szczyrzycanie oraz wszystkim niewymienionym tutaj z nazwiska, którzy okazali nam wsparcie, życzliwość i serce - bez Was, kochani, nie byłoby możliwe zorganizowanie naszego, jakże sympatycznego i uroczego spotkania. Jeszcze raz bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY !!!!..
Data publikacji: 2016-01-12 Autor: stow » więcej
Spotkanie opłatkowe i odwiedziny św. Mikołaja
Powiększ
Spotkanie opłatkowe i odwiedziny św. Mikołaja Coroczne spotkanie opłatkowe odbyło się tym razem w Piekełku.  Dzięki uprzejmości pani dyrektor  Marzeny Haszczyc  mogliśmy spotkać się w obszernej hali miejscowej szkoły. Przestrzeń i klimat miejsca to ważna sprawa. Dla wielu z nas poruszających się na wózkach inwalidzkich lub  mających problemy z przemieszczaniem się  - klasyczne  „schody”  na naszych drogach są dużą przeszkodą.  Tutaj mieliśmy nieograniczoną przestrzeń. Na tegoroczne spotkanie przybyli znakomici Goście : pani dr Wanda Półtawska, pan dr Zbigniew Martyka z małżonką Jadwigą,  pan Paweł Ptaszek –wójt Gminy Tymbark, pani Zofia Jeż – przewodnicząca Rady Gminy, pani Sabina Załubska – reprezentująca Bank Spółdzielczy w Limanowej,  pani Dorota Ogórek –dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, państwo Anna i Roman Wilk, państwo Maria i Lech Nowak, pan Grzegorz Mrożek oraz siostra zakonna Jolanta Górnisiewicz...
Koncert kolęd i wręczenie nagród 2016r.
Powiększ
Koncert kolęd – czyli… zaśpiewajmy z Aniołami. Podobnie jak w zeszłym  2015 roku, również w tym, odbył się znakomity koncert kolęd. Tym razem Sanktuarium Matki Boskiej Szkaplerznej w Dobrej gościło Dziewczęcy Chór  Katedralny „Puellae Orantes” z Tarnowa. Ten znakomity zespół umilił nam zimowy, mroźny, niedzielny wieczór. Już sama symbolika kostiumów  poruszyła  do głębi - oto bowiem poczuliśmy się jak w betlejemskiej stajence.  Nad żłóbkiem obok pasterzy w góralskich przebraniach – tylko anielskie istoty...
Spotkanie opłatkowo – mikołajowe
Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia z rodzinami na spotkanie opłatkowo – mikołajowe w dniu 06.01.2016 o godz. 16:00 (środa) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Piekiełku. Do dnia 4.01.2016 prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału w spotkaniu u Pani Danuty Dawiec tel:668 744 090   ..
Data publikacji: 2015-12-25 Autor: stow » więcej
ŻYCZENIA
Jest jeden taki wieczór w roku, gdy niebo z ziemią się łączy... To wieczór pełen miłości, kiedy pokonane zostaje wszelkie zło, panuje zgoda i miłość. Niech Boża Dziecina błogosławi, a wszelkie uczynione innym dobro niech wraca zwielokrotnione w każdym dniu nadchodzącego 2016 roku. Z darem modlitwy przy żłóbku                                                    Zarząd wraz z Pracownikami ..
Data publikacji: 2015-12-24 Autor: stow » więcej
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Wykład ks. dr Jerzego Smolenia odbędzie się 10 grudnia (czwartek) br. o godz. 18:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku "Choroba nowotworowa, czy zawsze musi być wyrokiem?"..
Data publikacji: 2015-12-08 Autor: stow » więcej
Poprzednia | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Następna rekordów: 177, strona 10 z 15
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 5 | wizyt: 646249