rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Walne zebranie członków Stowarzyszenia
Zarząd Stowarzyszenia zawiadamia wszystkich Członków Stowarzyszenia, że w dniu 31.05.2016 (wtorek) o godz. 16:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku (budynek obok hali sportowej) odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia.   Proponowany porządek obrad..
Data publikacji: 2016-05-19 Autor: stow » więcej
PIKNIK
SERDECZNIE ZAPRASZAMY 27 maja 2016 na Ogólnopolską Konferencję Naukową w Laskowej oraz 28 maja 2016 na Dzień Matki i Dzień Dziecka - Orlik w Dobrej..
Data publikacji: 2016-05-18 Autor: stow » więcej
KONFERENCJA
ZAPROSZENIE Akademia Ignatianum Kraków – Katedra Psychologii Społecznej i Komunikacji Interpersonalnej Urząd Gminy Laskowa Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "Przystań" im. Jana Pawła II w Tymbarku Urząd Gminy Dobra mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową "INTEGRACJA ŚRODOWISKA SZKOLNEGO I RODZINNEGO W TROSCE O ROZWÓJ DZIECKA" która odbędzie się 27 maja 2016 r. w Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Laskowej   PROGRAM KONFERENCJI..
Data publikacji: 2016-05-17 Autor: stow » więcej
Spotkanie z ks. dr Jerzym Smoleniem
Spotkanie z  ks. dr Jerzym Smoleniem odbędzie się 10 maja 2016 r.(wtorek) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: "Psychologia czułości i intymności w małżeństwie" cz. – II..
Data publikacji: 2016-05-06 Autor: stow » więcej
Spotkanie z ks. dr Jerzym Smoleniem
Spotkanie z  ks. dr Jerzym Smoleniem odbędzie się 20 kwietnia 2016 r.(środa) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: "Psychologia czułości i intymności w małżeństwie"..
Data publikacji: 2016-04-17 Autor: stow » więcej
Spotkanie z ks. dr Jerzym Smoleniem
Spotkanie z  ks. dr Jerzym Smoleniem odbędzie się 29 marca 2016 r.(wtorek) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: "Sztuka czytania a rozwój osobowości dziecka"..
Data publikacji: 2016-03-13 Autor: stow » więcej
Metamorfozy - czyli Dzień Kobiet
Powiększ
  Problemem nas wszystkich niezależnie od profesji , wieku i płci staje się… brak czasu! Tego czasu brakuje nam nie tylko w pracy ale również  na odpoczynek, dla zwykłego relaksu,  czy zajęcia się sobą.  Mieć czas dla siebie to …rarytas! W dniu dla kobiet bywa inaczej – ktoś na jeden dzień stara się pomyśleć o nas . Dzień Kobiet to dzień imienin wszystkich pań niezależnie od wieku, profesji czy poglądów...
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Wykład ks. dra Jerzego Smolenia odbędzie się 2 marca (środa) br. o godz. 19:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku "Jak i o czym rozmawiać z osobą chorą onkologicznie"..
Data publikacji: 2016-02-29 Autor: stow » więcej
WYKŁAD DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI
Wykład ks. dr Jerzego Smolenia odbędzie się 18 lutego 2016 r.(czwartek) o godz. 19:00 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: Jak relacje pomiędzy rodzicami wpływają na zachowanie dzieci..
Data publikacji: 2016-02-11 Autor: stow » więcej
Zabawa karnawałowa 2016r.
Powiększ
Jak zabawa to … zabawa – czyli karnawał 2016. Trudno oprzeć się przekonaniu że świat dzieci to świat bajek.  Tam wszystko jest możliwe,  dobra wróżka jednym dotknięciem różdżki spełnia życzenia. Można być kim się chce: kotem w butach, tygryskiem, górnikiem czy policjantką. I życie byłoby bajką gdyby udało się ten sposób zachowań przenieść na dorosłych. Podobno zabrakłoby dobrych wróżek! Może dlatego  udało się nam  pogodzić  te dwa sposoby podejścia:  dzieci i rodziców  i połączyć we wspaniałą zabawę. A co?  Jak się bawić to się bawić!..
Zabawa karnawałowa
ZABAWA KARNAWAŁOWA !!!  26 stycznia 2016 (wtorek) godz. 14:00.  PRZEBRANIE OBOWIĄZKOWE !!! Potwierdzenie obecności bardzo ważne na sali gimnastycznej  ..
Data publikacji: 2016-01-20 Autor: stow » więcej
PODZIĘKOWANIA
Podziękowanie Spotkanie Opłatkowo - Mikołajkowe, które dało nam tak wiele wzruszeń i radości przeszło już do historii. Nie byłoby ono jednak możliwe bez, jak zwykle niezawodnych,  przyjaciół.  Za wielkie serce i dobrą wolę, za otwarcie na potrzeby drugiego człowieka, za pomocną dłoń zawsze przyjaźnie wyciągniętą w naszą stronę dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili sie do tego, że znów mogliśmy poczuć radość i szczęście. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do: Firmy Fakro – Pana Ryszarda Florka Firmy IMA – Pani Ireny Szumańskiej Firmy Jeronimo Martens Firmy Joniec – Pana Mieczysława Jońca Firmy Karpol – Pana  Józefa Kurka Firmy Tymbark MWS SP. Z O.O.SP.K. Firmy Top Cezar – Pana Janusza Wardęgi Firmy Muniak Komisji do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Tymbark Kółka Rolniczego w Przyszowej Pana Andrzeja Biernata Państwa Jolanty i Piotra Czepielów Państwa Małgorzaty i Roberta Faronów Pani Marty Gajewskiej Pani Zofii Jeż Państwa Barbary i Władysława Kapturkiewiczów Państwa Renaty i Dariusza Kosiarkiewiczów Pani Józefy Krzyściak Pana Grzegorza Mrożka Państwa Marii i Lecha Nowaków Pana Romana Pasyka Pana Krzysztofa Papieża Pani Marii Sewielskiej Państwa Małgorzaty i Czesława Sobczaków Państwa Beaty i Tomasza Sporków Państwa Katarzyny i Adama Sroków Pana Adama Wasilewskiego Państwa Haliny i Artura Zapałów Państwa Małgorzaty i Mariana Zimirskich   Dziękujemy również Pani Dyrektor Szkoły w Piekiełku - Marzenie Haszczyc, Panu Danielowi Smotrowi, Pani Krystynie Grzegorzek, wszystkim pracownikom Stowarzyszenia, rodzicom, wolontariuszom, Zespołowi Szczyrzycanie oraz wszystkim niewymienionym tutaj z nazwiska, którzy okazali nam wsparcie, życzliwość i serce - bez Was, kochani, nie byłoby możliwe zorganizowanie naszego, jakże sympatycznego i uroczego spotkania. Jeszcze raz bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY !!!!..
Data publikacji: 2016-01-12 Autor: stow » więcej
Poprzednia | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Następna rekordów: 182, strona 10 z 16
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 2 | wizyt: 751390