rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Wykład ks. dr Jerzego Smolenia odbędzie się 10 grudnia (czwartek) br. o godz. 18:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku "Choroba nowotworowa, czy zawsze musi być wyrokiem?"..
Data publikacji: 2015-12-08 Autor: stow » więcej
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Wykład ks. dr Jerzego Smolenia odbędzie się 4 grudnia (piątek) br. o godz. 18:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku "Zagubiony młody człowiek – dylematy okresu dojrzewania"..
Data publikacji: 2015-11-30 Autor: stow » więcej
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład w ramach działalności Ludowego Uniewerytetu Kompetencji Społecznych Tymoteusza Zapały – ucznia klasy III LO im. W. Orkana w Limanowej pt."O początku Świata" 25 listopada 2015 godz. 19:00 Biblioteka Publiczna w Tymbarku  ..
Data publikacji: 2015-11-21 Autor: stow » więcej
Rekolekcje 2015
Powiększ
Nadszedł czas zatrzymania, zwolnienia i wyciszenia. Jak co roku, zatrzymaliśmy się na górze, tam gdzie ściana lasu i cisza są zaporą dla codzienności. Przed  nami lśniła jeszcze  tafla wody z zatoką i przystanią . Pożeglowaliśmy więc zostawiając prawie wszystko na tamtym brzegu. W półmroku kaplicy żeglowaliśmy na paciorkach różańca, na nutach wspólnych śpiewów prowadzeni przez spokojny głos, który wydawał się mówić:  wypłyń na głębię. Popłynęliśmy. ..
WYKŁAD DLA RODZICÓW I NAUCZYCIELI
Wykład ks. dr Jerzego Smolenia odbędzie się 22 października 2015 r.(czwartek) o godz. 18:30 w Bibliotece Publicznej w Tymbarku. Temat wykładu: Czy trzeba krzyczeć, by dzieci nas słuchały?..
Data publikacji: 2015-10-17 Autor: stow » więcej
Życie... ale jakie? Wykład P dr. Wandy Półtawskiej
Powiększ
„Życie  … ale jakie?”  - pod takim tytułem odbyło się czwartkowe spotkanie organizowane w ramach Ludowego Uniwersytetu Kompetencji Społecznych. Gościem tego wieczoru była pani doktor Wanda Półtawska. Osoba niezwykła, lekarz, przyjaciel świętego Jana Pawła II, obrończyni życia od jego początku aż do końca. Strażniczka świętości rodziny. Pośród wielu głosów, które docierają do nas z takich czy innych mediów w sprawach kluczowych, mieliśmy przyjemność wysłuchania  głosu cichego i spokojnego jednak niezwykle stanowczego...
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Serdecznie zapraszamy na wykład pt: Życie, ale jakie? Nauczanie Jana Pawła II Wandy Półtawskiej 15 października 2015 godz. 19:00 Biblioteka Publiczna w Tymbarku..
Data publikacji: 2015-10-07 Autor: stow » więcej
Pożegnanie lata
Powiększ
Lato tego roku było wyjątkowe pod wieloma względami! Długie, upalne, suche i zaskakujące. Może dlatego przyszedł czas aby pożegnać je tym, czego brakowało - czyli deszczem! Nam deszcz nie przeszkadzał  bo kiedy żar serc już się rozpalił buchnęła para z grilowych maszyn. Ach jakie smaczne było! ..
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Wykład ks. prof. dr hab. Bogusława Węgrzyna odbędzie się 25 września (piątek) br. o godz. 19:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku Stwierdzenie nieważności małżeństwa w kościele rzymsko–katolickim...
Data publikacji: 2015-09-09 Autor: stow » więcej
Półkolonia 2015
Miłe chwile mijają zbyt szybko - PÓŁKOLONIA 2015 Po raz kolejny Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizowało letni wypoczynek dla 60 dzieci z terenu Gminy Tymbark, w tym także dzieci z niepełnosprawnością. Półkolonia podzielona była na dwa turnusy: I - 06.07.2015 – 17.07.2015r dla uczniów klas V - VI szkoły podstawowej oraz I - III gimnazjum II - 13.07.2015 – 24 .07.2015r dla dzieci z klas 0 - V szkoły podstawowej..
Data publikacji: 2015-08-31 Autor: D.W. » więcej
Forrest 2015
VII LIMANOWA FORREST JUŻ ZA NAMI Kolejny raz w pierwszą niedzielę lipca odbył się, w tym roku po raz siódmy, Międzynarodowy Bieg Górski Anglosaski ”LIMANOWA FORREST". Tradycją jest już, i to w podwójnej roli, udział naszego Stowarzyszenia w tej imprezie, tym razem też nie mogło być inaczej. Naszą "PRZYSTAŃ" reprezentowali: Prezes, pani Danuta Dawiec w kategorii nordic walking oraz biegacze: Tomasz Kapturkiewicz - podopieczny Stowarzyszenia, Agnieszka Olesiak i Michał Ubik - wolontariusze...
Data publikacji: 2015-08-30 Autor: D.W. » więcej
ZAKUPY – Fani Mani
Szanowni Państwo! Zbliża się nowy rok szkolny-okres wzmożonych zakupów: podręczników, przyborów szkolnych i wielu innych rzeczy. W związku z tym ponawiamy gorącą prośbę o wsparcie naszego Stowarzyszenia w trakcie zakupów przez internet. Wystarczy dokonać zakupów przez stronę Fani mani.   BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE STOWARZYSZENIA   ..
Data publikacji: 2015-08-06 Autor: stow » więcej
Poprzednia | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Następna rekordów: 166, strona 10 z 14
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 4 | wizyt: 586705