rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Serdecznie zapraszamy na wykład pt: Życie, ale jakie? Nauczanie Jana Pawła II Wandy Półtawskiej 15 października 2015 godz. 19:00 Biblioteka Publiczna w Tymbarku..
Data publikacji: 2015-10-07 Autor: stow » więcej
Pożegnanie lata
Powiększ
Lato tego roku było wyjątkowe pod wieloma względami! Długie, upalne, suche i zaskakujące. Może dlatego przyszedł czas aby pożegnać je tym, czego brakowało - czyli deszczem! Nam deszcz nie przeszkadzał  bo kiedy żar serc już się rozpalił buchnęła para z grilowych maszyn. Ach jakie smaczne było! ..
Wykład – Ludowy Uniwersytet Kompetencji Społecznych
Wykład ks. prof. dr hab. Bogusława Węgrzyna odbędzie się 25 września (piątek) br. o godz. 19:00 w Publicznej Bibliotece w Tymbarku Stwierdzenie nieważności małżeństwa w kościele rzymsko–katolickim...
Data publikacji: 2015-09-09 Autor: stow » więcej
Półkolonia 2015
Miłe chwile mijają zbyt szybko - PÓŁKOLONIA 2015 Po raz kolejny Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej zorganizowało letni wypoczynek dla 60 dzieci z terenu Gminy Tymbark, w tym także dzieci z niepełnosprawnością. Półkolonia podzielona była na dwa turnusy: I - 06.07.2015 – 17.07.2015r dla uczniów klas V - VI szkoły podstawowej oraz I - III gimnazjum II - 13.07.2015 – 24 .07.2015r dla dzieci z klas 0 - V szkoły podstawowej..
Data publikacji: 2015-08-31 Autor: D.W. » więcej
Forrest 2015
VII LIMANOWA FORREST JUŻ ZA NAMI Kolejny raz w pierwszą niedzielę lipca odbył się, w tym roku po raz siódmy, Międzynarodowy Bieg Górski Anglosaski ”LIMANOWA FORREST". Tradycją jest już, i to w podwójnej roli, udział naszego Stowarzyszenia w tej imprezie, tym razem też nie mogło być inaczej. Naszą "PRZYSTAŃ" reprezentowali: Prezes, pani Danuta Dawiec w kategorii nordic walking oraz biegacze: Tomasz Kapturkiewicz - podopieczny Stowarzyszenia, Agnieszka Olesiak i Michał Ubik - wolontariusze...
Data publikacji: 2015-08-30 Autor: D.W. » więcej
ZAKUPY – Fani Mani
Szanowni Państwo! Zbliża się nowy rok szkolny-okres wzmożonych zakupów: podręczników, przyborów szkolnych i wielu innych rzeczy. W związku z tym ponawiamy gorącą prośbę o wsparcie naszego Stowarzyszenia w trakcie zakupów przez internet. Wystarczy dokonać zakupów przez stronę Fani mani.   BARDZO DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE STOWARZYSZENIA   ..
Data publikacji: 2015-08-06 Autor: stow » więcej
WIECZÓR FILMOWY
Wieczór filmowy z "Przystanią" 23 czerwca mieliśmy okazję skorzystać z kolejnej atrakcji przygotowanej przez nasze Stowarzyszenie - wszyscy chętni spotkali się w auli tymbarskiej Biblioteki Publicznej na seansie kinowym. Doborem repertuaru zajęła się pani Dorota Olesiak i trzeba przyznać, że wybór był bardzo trafny. Oglądnęliśmy film "Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów" - to zabawne perypetie dość osobliwego stada, które tworzą mamuty: Maniek, Ela i ich córka Brzoskwinka, szablasto zębny tygrys Diego, leniwiec Sidoraz oposy Zdzichu i Edek - przyrodni bracia Elki. Choć są bardzo od siebie różni, niektórzy wymagają więcej uwagi czy pomocy, łączy ich niesamowita, silna więź, dzięki której są w stanie przetrwać i pokonać wszystkie trudności oraz przeciwności losu (znacie podobną grupę tak silnie wspierających się osób?). Zaczęło się jak zawsze od charakterystycznego dla tej serii Wiewióra, który, oczywiście znowu przez przypadek, wywołał kolejną katastrofę, przysparzając tym samym nie lada problemów trójce głównych bohaterów. Największymi okazały się tytułowe wędrówki kontynentów oraz piraci grasujący po powstałych wskutek zmian oceanach, jednak każdy bohater miał też problemy osobiste, z którymi musiał zmierzyć się w swoim wnętrzu, ale przy wsparciu pozostałych członków stada. Tym razem były to głównie sprawy rodzinne – i, wbrew pozorom, stanowiły najciekawszy wątek.Film zrealizowany jest na tak wielu płaszczyznach, że każdy  znalazł coś dla siebie: świetnie bawili się najmłodsi, nieco starsi i całkiem dorośli, o czym wyraźnie świadczyły rozlegające sie raz po raz wybuchy szczerego śmiechu. Oprócz dobrej zabawy w trakcie oglądania filmu, były też inne powody radości. Zostaliśmy poczęstowani sokami, batonikami oraz lodami, by nieco ostudzić silne emocje, które nam towarzyszyły. Atmosfera była wspaniała, rodzinna - każdy z nas czuł się doskonale i z seansu wychodził nie tylko zadowolony, ale także odprężony, zrelaksowany i pełen pozytywnej energii, której tak nam potrzeba do pokonywania codzienności. Bardzo dziękujemy za te cudowne chwile i mamy nadzieję, że wieczory filmowe zapiszą się trwale w kalendarzu imprez organizowanych przez naszą "PRZYSTAŃ", która jest nią dla większości z nas rzeczywiście, nie tylko z nazwy...
Data publikacji: 2015-07-19 Autor: D.W. » więcej
Loteria!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASZEJ LOTERII W CZASIE DNI TYMBARKU  ( 18.07.2015 – SOBOTA) KAŻDY LOS BIERZE UDZIAŁ W LOSOWANIU NAGRÓD GŁÓWNYCH. DO WYGRANIA M.IN.: SKUTER, TABLETY, KUCHENKA MIKROFALOWA, ODKURZACZ, EKSPRES DO KAWY, HULAJNOGA, BONY NA PALIWO LUB USŁUGI FRYZJERSKO – KOSMETYCZNE I WIELE , WIELE INNYCH ATRAKCYJNYCH NAGRÓD...
Data publikacji: 2015-07-15 Autor: stow » więcej
UWAGA
 SZANOWNI PAŃSTWO!   W czasie "Dni Tymbarku" (18.07.2015) odbędzie się loteria na rzecz naszego Stowarzyszenia. Bardzo prosimy o pomoc w gromadzeniu fantów. Musimy je zebrać do dnia 07.06.2015r. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc w tej kwestii.  ..
Data publikacji: 2015-05-21 Autor: stow » więcej
PROŚBA
Uprzejmie prosimy o wsparcie naszego Stowarzyszenia przy okazji zakupów przez internet.   https://fanimani.pl/zbieramy/stowarzyszenie-na-rzecz-osob-z-niepelnosprawnoscia-przystan-im-jana-pawla-ii-w-tymbarku/   Z góry bardzo dziękujemy. Bardzo prosimy o rozpropagowanie tej wiadomości wśród swoich znajomych. ..
Data publikacji: 2015-04-23 Autor: stow » więcej
Dzień Kobiet 2015 -relacja
Powiększ
    Czasem ktoś zapyta przekornie, dlaczego akurat ten  jeden dzień, dlaczego 8-go marca? Ile w tej dacie jest szczerości intencji, ile dobrej woli a ile „normalnego zachowania”  z   pozostałych 364 dni w roku? Ile w tym dniu jest pięknego i pełnego spojrzenia na tę symboliczną datę a ile takiego czy innego PR-u?..
Zabawa karnawałowa - relacja
Powiększ
W dniu 31 stycznia  /sobota/ odbyła się w Tymbarku zabawa karnawałowa dla członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia. Zabawę otworzyła prezentacja karnawałowych przebrań. Były więc bajkowe tygryski, kosmonauci, piłkarze, koty w butach i… bez butów. Był agent Tomek i najliczniejsza grupa górali i góralek w tradycyjnych lachowskich i zagórzańskich strojach. Była rodzina prawdziwych morskich piratów, których sztorm nie dość że zmył z pokładu to jeszcze solidnie zmoczył i …trochę przestraszył. W każdym razie udało im się przeżyć a w stosownej chwili zdążyli ze statku zabrać najbardziej wartościową skrzynię! Był Król Maciuś I, Indianie i dobre wróżki. Specjalnie na ten bal z dalekiej Japonii przybyła prawdziwa gejsza.      ..
Poprzednia | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Następna rekordów: 160, strona 10 z 14
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 1 | wizyt: 554819