rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
BAL KARNAWAŁOWY

Ach, cóż to był za bal!...

Kotylionowy bal karnawałowy na ponad 100 osób odbył się 2 marca br. w remizie OSP w Tymbarku. Organizatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością PRZYSTAŃ im. Jana Pawła II w Tymbarku. Oprócz zapewnienia gościom wyśmienitej zabawy, organizatorom przyświecała bardzo ważna, rozwojowaidea, a mianowicie zbieranie środków na budowę nowego ośrodka dla Podopiecznych Stowarzyszenia. Bilety – cegiełki rozeszły się jak ciepłe bułeczki, gdyż tak szczytny cel nie mógł pozostać niezauważonym wśród ludzi o wielkim sercu.

Sala w strażackiej remizie aż huczała od skocznej muzyki, tupotu tańczących nóg i swobodnego śmiechu wyśmienicie bawiących się gości. Bal prowadziła kapela SĄ LEPSI, racząca bawiących się nie tylko świetną, taneczną muzyką, aleteż pełną dowcipu konferansjerką. Parkietowe szaleństwo przerywane było licznymi konkursami, w których wygrać można było przeróżne nagrody, a nad ranem wszyscy zebrani poznali  królową i króla balu. Stoły uginały się pod różnego rodzaju potrawami i napojami, firma cateringowa co pewien czas serwowała gorące posiłki dbając, by uczestnicy nie opadli z sił a atmosfera przez cały czas miała odpowiednią temperaturę. Radość na twarzach uczestników balu mówiła sama za siebie, a przednia zabawa trwała do pierwszego piania koguta.

Dziękujemy każdemu, kto wykazał wiele serca, zdolności i poświęcił swój czas bądź w jakikolwiek inny sposób przyczynił siędo organizacjitej wspaniałej imprezy.Szczególne wyrazy wdzięczności chcemy przekazać:

Wszystkim Uczestnikom zabawy, którzy na różne sposoby wsparli cel, jakim jest budowa nowego Ośrodka;

Osobom zaangażowanym w organizację, bez których impreza nie byłaby tak wspaniała;

Kapeli SĄ LEPSI – my jednak wiemy, że nie ma lepszych od nich;

OSP w Tymbarku;

Pracownikom Stowarzyszenia pomagającym w organizacji przedsięwzięcia oraz  bardzo pomocnym i życzliwym Mamom naszych podopiecznych;

Wolontariuszom z Grupy Młodzieżowej w Tymbarku, którzy pomogli w dekoracji Sali;

oraz

cudownym Sponsorom, bez którychnie byłoby nagród w licznych, przeprowadzanych w trakcie balu konkursach, wśród nich specjalne słowa wdzięczności kierujemy do:

Barbary Przybytek - Karczma ZAPIECEK w Zakopanem;

Katarzyny Jucha – z Centrum Stomatologicznego CORONA DENTIS Podłopień;

MałgorzatyKędroń – Salon Fryzjerski MARGO w Limanowej;

Bogumiły Lach – Gabinet Zdrowych Stóp PODOLOGIA I KOSMETYKA w Limanowej;

Alicji Pacułt ze Studia Fryzur MONARI w Krakowie;

Katarzyny i Piotra Matras – właścicieli KARCZMY MATRAS w Limanowej;

Pawła Biela –restauracja DĘBOWE WROTA w Podłopieniu;

Marka i Rafała Uchacz– właścicieliFirmy UCHACZ;

Firmy GOLD DROP;

Centrum HandlowegoSILLA.

Mamy nadzieję, że pozytywne i radosne doświadczenia gości pierwszegobalu kotylionowego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością PRZYSTAŃ im. Jana Pawła II w Tymbarku,staną się zachętą na przyszłość dla jeszcze większej liczby osób, abyśmy mogli razem bawić się i tańczyć, realizując jednocześnie jakże potrzebne marzenie – budowę nowego Ośrodka dla Podopiecznych Stowarzyszenia, by na każdym etapie życia mogli czuć się potrzebni, kochani i akceptowani, być pełnoprawnymi członkami społeczności. 


Data publikacji: 2019-03-12 Autor: D.W.
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 4 | wizyt: 674925