rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
ZABAWA NA 102

ZABAWA NA 102

22 stycznia br., wczesnym, słonecznym popołudniem świetnie bawiliśmy się już kolejny raz na balu karnawałowym. W pięknie udekorowanej przez Panią Barbarę Janczy i Jej Pomocnice części hali sportowej powoli rozkręcała się impreza. Co chwilę pojawiali się kolejni goście, z których każdy, zanim oddał się pląsom, wchodził do środka koła prezentując swój strój. Pozostali odgadywali, kim jest osoba w środku i nagradzali ją brawami. Kiedy już wszyscy dokonali prezentacji, polonezem rozpoczęliśmy nasz bal. Dzięki prowadzącej imprezę Cygance Danusi, ten piękny polski taniec wypadł rewelacyjnie!

A co działo się potem? Didżejka Emilka, jak na przystało na rockową dziewczynę, co rusz wyczarowywała szaleńcze rytmy, przy których nogi i wózki same rwały się do tańca. Na sali pląsały m.in. Księżniczki i Królewny, Cyganki, Klauny, Myszki Mickey i Minnie, Czerwony Kapturek, Wilk, Niedźwiadek, Pirat, Góral z Góralką, Jednorożec, Bob Budowniczy, a właściwie Kierownik Budowy z pomocnicą Martą, Kotka, urocza Diabliczka, Kowbojki, nad bezpieczeństwem czuwali Strażacy, Komandosi, Spiderman, Batman, a pieczę duchową sprawował uśmiechnięty Zakonnik. Podczas pląsów robiło się bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Muzyka ustawała tylko czasami, by tancerze mogli uzupełnić energię, racząc się obfitością znajdujących się na stole łakoci.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę, a Pani Barbarze Janczy za wielką życzliwość i bezinteresowną pomoc, dzięki której kolejna nasza impreza miała przepiękną oprawę wizualną.

Wszyscy bawili się wyśmienicie i żal było się rozstawać. Dobrze, że tylko na rok - do następnego balu! 


Data publikacji: 2019-01-28 Autor: D.W.

Galeria

Zabawa karnawałowa 2019


copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 3 | wizyt: 561925