rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
JUBILEUSZOWY LIMANOWA FORREST

JUBILEUSZOWY LIMANOWA FORREST

Powtórzę za panem Mateuszem Wrońskim „Tusikiem”, jedną z twarzy tego wyjątkowego wydarzenia sportowego:  "Cuda zdarzają się codziennie. Niektórzy w to nie wierzą, ale to prawda" (Forrest Gump).

1 lipca 2018 roku w stolicy Beskidu Wyspowego rozgrywa się wyjątkowy bieg górski:  X Limanowa Forrest 2018 będący rywalizacją zawodników zrzeszonych i niezrzeszonych, dzieci, dorosłych, mundurowych i cywili. Gratulacje dla Klubu Sportowego Limanowa Forrest, bo kto tu bywa przyzna, że limanowskie bieganie ma swój niepowtarzalny klimat!!!Dzięki zaproszeniu organizatorów możemy prowadzić w czasie jego trwania zbiórkę  na cele statutowe PRZYSTANI. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przygotowali wspaniałe wypieki, bardzo mile i trwale zapisane już w świadomości uczestników biegu, a będące  słodką cegiełką na potrzeby naszego stowarzyszenia. Jak co roku, Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "Przystań" im. Jana Pawła II w Tymbarku brało takżeczynny udział w jubileuszowym X Limanowa Forrest. Trasa biegnąca po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie prowadziła  spod SP nr 1 aż na  Miejską Górę (716 m. n.p.m.), na której wznosi się Milenijny Krzyż naszego wolontariusza – pana Tomasza Kapturkiewicza wraz z trenerem panem Michałem Smoleniem. Poza dyscypliną główną, czyli biegiem górskim, prowadzona jest osobno klasyfikacja w nordicwalking, w której z niestrudzonym zapałem reprezentuje naszą PRZYSTAŃ nasza pani Prezes – Danuta Dawiec. Wszyscy tu są zwycięzcami, bo dla każdego ta trasa staje się  drogą krzyżową… a jej ukończenie już jest  nie lada wyczynem. Dla nas jesteście najlepsi.

Dzięki ofiarności ludzi (zawodników i kibiców) udało się zebraćok. 2.500 zł. – w imieniu podopiecznych, ich rodzin oraz pracowników PRZYSTANI wszystkim gorąco dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie. 


Data publikacji: 2018-07-15 Autor: J.B.
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 2 | wizyt: 568136