rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
NASZ RÓŻANIEC JEDYNM Z NAJPIĘKNIEJSZYCH!
Powiększ

NASZ RÓŻANIEC JEDNYM Z NAJPIĘKNIEJSZYCH !

Różaniec wykonany przez wychowanków Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego "POD SKRZYDŁAMI" w Tymbarku został nagrodzony w konkursie na najpiękniejszy różaniec, organizowanym przez Parafię Tymbark.

 Pokazaliśmy nasze radości, smutki, chwile szalonej zabawy i nostalgicznej zadumy - dlatego zdjęcia przedstawiają nas w  codziennych sytuacjach, jakie mają miejsce w naszym Ośrodku. Widać nas w trakcie pracy, relaksu, kiedy świętujemy, bawimy się, ale także, gdy jest nam ciężko, czujemy się zagubieni czy niepewni. Chcieliśmy pokazać siebie takimi, jakimi jesteśmy, przekazać, co czujemy, jak reagujemy w różnych sytuacjach, że, mimo pewnych ograniczeń, jesteśmy tacy sami, jak wszyscy.

Pracy, oprócz wysiłku, towarzyszyło wiele radości, a każdy z nas pracował z pełnym zaangażowaniem, dając z siebie maksimum możliwości, dzięki czemu nasze "dzieło" okazało się jednym z najpiękniejszych - przyniosło nam uznanie jury, nagrodę oraz uśmiech Księdza Proboszcza, co bardzo nas cieszy. Ale najważniejsza była radość wspólnego tworzenia i satysfakcja z wykonanej pracy!

Nagrodę w naszym imieniu odebrali Wolontariusze: Franek i Igor, za co serdecznie Im dziękujemy. 


Powiększ
Powiększ
Data publikacji: 2017-11-06 Autor: D.W.
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 5 | wizyt: 764163