rehabilitacja tymbark

jesteś w Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
II SZCZYRZYCKIE KOLĘDOWANIE

A SERCA PRAWDZIWIE ODTAJAŁY...

29 stycznia b.r. Gościniec św. Benedykta przy Opactwie Cystersów w Szczyrzycu byliśmy świadkami cudownego wydarzenia. Kolejny już raz zorganizowany został, połączony z przedstawieniem jasełek, koncert kolęd pod znamiennym tytułem "BY ODTAJAŁO SERCE...".

I jak to czasami bywa także w naszym życiu, magia Bożego Narodzenia znowu zadziałała i serca naprawdę odtajały, przy czym od razu uspokajamy ekologów - nie miało to wpływu na globalne ocieplenie. Niezbitym dowodem tego cudu jest spora kwota,którą właściciele gorących i wielkich serc wsparli dzieci i młodzież z różnego rodzaju niepełnosprawnościami - Podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku.

Serdecznie dziękujemy Ojcu Proboszczowi Piotrowi Puci za płonące miłością do bliźnich serce, dzięki któremu koncert się odbył, Pani Elżbiecie Lizak, Pani Dorocie Szpilce, Bratu Antoniemu i  przygotowanym przez nich artystom, którzy poświęcili swój jakże cenny czas, by cieszyć nas pięknym wykonaniem kolęd, pastorałek oraz widowiskiem przedstawiającym misterium Narodzenia Bożej Dzieciny.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich darczyńców i innych osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do powstania tego widowiska, a szczególnie do wszystkich, których żar odtajałych serc skłonił do wsparcia naszej "PRZYSTANI".

Zebraną kwotę, 5037,90 złotych, w całości przeznaczamy na statutową działalność Stowarzyszenia, mającą na celu poprawę warunków funkcjonowanianaszych Podopiecznych. DZIĘKUJEMY! 


Data publikacji: 2017-02-03 Autor: stow
copyright ©
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością "PRZYSTAŃ" im. Jana Pawła II w Tymbarku
online: 4 | wizyt: 618279